Mystic Festival 2021. W line-upie prawie 50 nowych wykonawców


29 października 2020

Podziel się newsem:

Mystic Festival 2021 odbędzie się w pierwszych dniach czerwca w Gdańsku. Na imprezie zaprezentują się zespoły z różnych muzycznych światów – od metalu poprzez rock’n’roll, hardcore, neofolk i mroczną elektronikę.

Mystic Festival 2021 ogłasza

Na postindustrialnym terenie Stoczni Gdańskiej w dniach 2-4 czerwca 2021 roku wystąpi wiele gwiazd z całego świata. Skład przyszłorocznego Mystic Festivalu wzbogacił się m.in. o blackmetalową legendę Mayhem, francuskiego wizjonera i freaka Igorrra, unurzany w bagnach amerykańskiego południa progmetal Baroness i futurystyczną jazdę Code Orange, hymny azjatyckich stepów w wykonaniu The Hu, piwnicznego trolla Mortiisa, a także Kvelertak, skład który przypomniał Norwegom, że metal jest bękartem rock’n’rolla. Na scenę powrócą po zawieszeniu działalności dwa polski zespoły – Blindead i The Stubs.

Nad Bałtykiem pojawią się również: Bałtykiem zgotują również: (0), 1914, Alien Weaponry, Azarath, Baest, Czerń, Dead Lord, Deluge, Dopelord, Dwaal, Fleshworld, Gold, Grift, Hangman’s Chair, Irfan, Konvent, Lindy-Fay Hella, Maggot Heart, Major Kong, The Materia, Medico Peste, Motanka, Neon Haze (Octopussy / Favorit89 / Nightrun87), Okkultokrati, Only Sons, Ovo, The Picturebooks, Proscription, Raging Speedhorn, Red Scalp, Rosk, Spaceslug, Stay Nowhere, Taraban, Tester Gier, Truchło Strzygi, Twin Temple i The Vintage Caravan.

Mystic Festival 2021

Mystic Festival 2021 odbędzie się, nawet jeśli pandemia nie odpuści

Organizatorzy twierdzą, że impreza będzie trwała nawet jeśli wciąż będą nas obowiązywać aktualne obostrzenia sanitarne. O tym, jak chcą to zrobić pisaliśmy tutaj.

Mystic Festival 2021

Mystic Festival 2021 odbędzie się w pierwszych dniach czerwca w Gdańsku. Na imprezie zaprezentują się zespoły z różnych muzycznych światów – od metalu poprzez rock’n’roll, hardcore, neofolk i mroczną elektronikę. Mystic Festival 2021 ogłasza Na postindustrialnym terenie Stoczni Gdańskiej w dniach 2-4 czerwca 2021 roku wystąpi wiele gwiazd z całego świata. Skład przyszłorocznego Mystic Festivalu […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.