Mystic Festival zagra w 2021 roku, nawet jeśli koronawirus nie odpuści


26 października 2020

Podziel się newsem:

Mystic Festival właśnie zapowiedział przyszłoroczną edycję swojej imprezy. Organizatorzy dodają, że festiwal odbędzie się, nawet jeśli pandemia nie ucichnie.

Mystic Festival z nadzieją dla przyszłorocznych festiwali

Branża rozrywkowo-eventowa nie poddaje się! Mimo coraz większych obostrzeń nakładanych na sektor kultury, organizatorzy wciąż widzą światełko w tunelu, które napawa nadzieją również nas – fanów muzyki.

W momencie, gdy branża muzyczna przeżywa kolejny, niemal całkowity lockdown, a artyści, czasem już po raz kolejny, przekładają swoje trasy koncertowe, z dobrą wiadomością przychodzi Mystic Festival.

Mystic Festival

Mystic Festival wygra z pandemią i zagra w 2021 roku? Tak zapowiadają organizatorzy

Organizatorzy jednego z największych festiwali metalowych w Polsce, na przeciw obecnej sytuacji ogłosili właśnie przyszłoroczną edycję swojego festiwalu. Podobnie jak większość imprez masowych, w tym roku Mystic nie zagrał, ale już w 2021 nie zamierza się poddać.

W swoim oświadczeniu organizatorzy zapewniają, że festiwal na pewno odbędzie się w przyszłym roku, nawet jeśli do tego czasu utrzymany zostanie obecnie obowiązujący aktualny reżim sanitarny. Osoby odpowiedzialne za Mystic Festival mają bowiem sposób na pandemię!

Impreza odbędzie się na terenie Stoczni Gdańskiej. Ogromna przestrzeń tego miejsca pozwoli zbudować pięć scen, w tym cztery plenerowe, z możliwością utrzymania społecznego dystansu. Do dyspozycji organizatorzy mają aż cztery hektary powierzchni, czyli obszar równoznaczny 208 kortów tenisowych.

Mystic Festival 2021 – szczegóły imprezy

Mystic Festival 2021 obędzie się w dniach 2 – 4 czerwca 2021 roku. Już niedługo poznamy większą część artystów, którzy wystąpią podczas imprezy. Przeczytajcie pełne oświadczenie organizatorów.

Mystic Festival 2021: Przygotowujemy bezpieczny festiwal

My też, jak wszyscy, mamy już dość tego przeklętego roku, pandemii i lockdownu – ale z tym większą determinacją przygotowujemy Mystic Festival 2021. Odbędzie się na pewno, nawet jeśli do czerwca przyszłego roku utrzymany zostanie obecnie obowiązujący reżim sanitarny.
Zdajemy sobie sprawę z powagi sytuacji i wiemy, że przed nami ciężkie tygodnie i miesiące, ale wiemy, że kiedyś będzie lepiej. Mamy nadzieję, że wiosną pandemia ustąpi i wszyscy będziemy mogli zaspokoić głód koncertów, spotkać się z przyjaciółmi, cieszyć muzyką. Ale przygotowujemy się też na najgorszy scenariusz, nie damy się zaskoczyć. Ogromny teren Stoczni Gdańskiej pozwoli nam zbudować pięć scen, w tym cztery plenerowe, z możliwością utrzymania społecznego dystansu. Mamy do dyspozycji aż cztery hektary powierzchni, czyli 40 tysięcy metrów kwadratowych. To 208 kortów tenisowych, albo – jak kto woli – 50 klubów B90.
Mystic Festival 2021 odbędzie się od 2-4 czerwca 2021, a już w najbliższy czwartek, 28 października, poznacie większość artystów, którzy przygotowują się do wizyty w Gdańsku i już nie mogą się doczekać, by wam o tym powiedzieć.
Póki co uważajcie na siebie, dbajcie o bliskich i nie dajcie się zarazie. Do zobaczenia w czerwcu!

Mystic Festival 2021

Mystic Festival właśnie zapowiedział przyszłoroczną edycję swojej imprezy. Organizatorzy dodają, że festiwal odbędzie się, nawet jeśli pandemia nie ucichnie. Zobacz także Eminem po przedawkowaniu narkotyków musiał od nowa nauczyć się rapować Spotify po raz kolejny zdominowane przez Matę Kali w nietypowej odsłonie. Raper z premierą kolejnego singla Mystic Festival z nadzieją dla przyszłorocznych festiwali Branża […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →