Zagrają muzykę z Harry’ego Pottera na żywo w Polsce!


24 stycznia 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Takiej okazji prawdziwy potteromaniak nie powinien przegapić. Na czterech koncertach w Polsce Czeska Narodowa Orkiestra Symfoniczna wykona utwory z pierwszej części Harry’ego Pottera!

Fani muzyki Hansa Zimmera mieli już przyjemność słuchać jej na żywo podczas koncertów w Polsce w zeszłym roku, a już w lutym zawita do nas, w ramach trasy na 60-lecie swojej działalności twórczej, sam Ennio Morricone. Teraz powód do świętowania mają także fani Harry’ego Pottera – na cztery koncerty przyjeżdża Czeska Narodowa Orkiestra Symfoniczna, która pod batutą producenta i dyrygenta Justina Freera wykona skomponowane przez Johna Williamsa utwory z filmu “Harry Potter i Kamień Filozoficzny”.

“Z wielką przyjemnością dajemy Wam okazję do usłyszenia po raz pierwszy nagrodzonej muzyki, granej na żywo przez orkiestrę symfoniczną i jednoczesnego oglądania na dużym ekranie ukochanego filmu. Będzie to niezapomniane przeżycie” – wyjaśnia Justin Freer, prezes CineConcerts oraz producent i dyrygent koncertów.

Justin Freer ma na swoim koncie ma współpracę z największymi światowymi orkiestrami, takimi jak London Philharmonic Orchestra, New York Philharmonic, Philadelphia Orchestra, Philharmonia Orchestra, Sydney Symphony Orchestra.

Ceny biletów zaczynają się od 90 złotych.

HARRY POTTER in CONCERT – Kamień filozoficzny

07.04 – Warszawa – Hala Torwar
09.04 – Gdańsk – Ergo Arena Gdańsk/Sopot
11.04 – Wrocław – Hala Stulecia
12.04 – Kraków – Tauron Arena Kraków

Takiej okazji prawdziwy potteromaniak nie powinien przegapić. Na czterech koncertach w Polsce Czeska Narodowa Orkiestra Symfoniczna wykona utwory z pierwszej części Harry’ego Pottera! Fani muzyki Hansa Zimmera mieli już przyjemność słuchać jej na żywo podczas koncertów w Polsce w zeszłym roku, a już w lutym zawita do nas, w ramach trasy na 60-lecie swojej działalności […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →