Po Black Beatles czas na Black Harry Potter


14 stycznia 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Młody raper z Belgii, Young Mavu, rozwalił system. Na stworzonym przez Johna Williamsa temacie do filmu o czarodziejach stworzył kawałek Black Magic.

Na początku stycznia na YouTube pojawił się teledysk belgijskiego 16-latka, Young Mavu. Do instrumentalnego kawałka dodano oczywiście tekst nawiązujący do życia w Hogwarcie. Są domy adeptów sztuki magicznej, najważniejsze postacie z adaptacji, ale też zaklęcia, stwory magiczne i mikstury. Do tego oczywiście sporo przechwałek, czego to raper nie zrobi ze swoją różdżką. To wszystko w kawałku “Black Magic (Black Harry Potter).

Raper wykorzystał jako podkład trapowy remix Raisi K.. To producent, który specjalizuje się w przeróbkach znanych motywów, np. dźwięków z Windowsa, piosenek z klasycznych gier, jak Donkey Kong i filmów. Do doskonale znanego wszystkim utworu “Hedwig’s Theme”, czyli piosenki kojarzonej ze światem magii z filmów opartych na powieściach J.K. Rowling, dodano mocną sekcję rytmiczną. Mimo że piosenki producenta nigdy nie przekroczyły miliona wyświetleń, Black Magic ma ich już ponad 2.5 miliona.

Młody raper z Belgii, Young Mavu, rozwalił system. Na stworzonym przez Johna Williamsa temacie do filmu o czarodziejach stworzył kawałek Black Magic. Na początku stycznia na YouTube pojawił się teledysk belgijskiego 16-latka, Young Mavu. Do instrumentalnego kawałka dodano oczywiście tekst nawiązujący do życia w Hogwarcie. Są domy adeptów sztuki magicznej, najważniejsze postacie z adaptacji, ale […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →