Muzyczne sposoby na noworocznego kaca


01 stycznia 2021

Podziel się newsem:

Ból głowy, nudności i senność. To tylko kilka skutków ubocznych picia alkoholu. Dlatego przedstawiamy Wam krótką listę muzycznych sposobów na kaca. 

Reklama

Jak wiadomo poranki, jak i całe dnie po imprezie sylwestrowej bywają trudne. Wszystko ze względu na kaca, który często określany jest mianem mordercy, przez którego po prostu odechciewa się żyć. Bóle głowy, wymioty i ogólnie okropne samopoczucie to tylko jego niektóre objawy.

Przeszukując internet natknąłem się na najróżniejsze sposoby jak pozbyć się kaca, bądź chociaż trochę go zniwelować. Widziałem już dosłownie wszystko. Od wody z cytryną, po wypicie szklanki oleju przed piciem. Jednak nigdzie nie spotkałem się z muzycznym sposobem na kaca.

Muzyczne sposoby na noworocznego kaca

Dlatego postanowiłem przygotować krótkie zestawienie z najlepszymi playlistami na kaca. Zdaję sobie sprawę, że każdy inaczej przeżywa tę dolegliwość, ale uwierzcie mi, posłuchanie dobrej muzyki na pewno jest lepsze od powtórki Sylwestra w telewizji. Układając zestawienie playlist miałem w pamięci stan w jakim znajdujemy się podczas kaca. Gdzie praktycznie każdy dźwięk przyprawia nas o jeszcze większy ból głowy.

Playlista Soul ‚n’ the City na Spotify

Nie ma przecież nic lepszego niż dawka soulu w najlepszym wykonaniu. Ta playlista nie tylko nadaje się do słuchania na kacu, ale jest także świetna do codziennego słuchania. Takie brzmienia są idealnym lekarstwem na posylwestrowego kaca.

Playlista Muddy Buddy na Spotify

Drugą propozycją jest playlista o nazwie Muddy Buddy stworzona przez 1/2 zespołu Rasmentalism, a dokładniej przez Mentosa. Znajdziecie na niej utwory od takich artystów jak Solange, D’Angelo, czy Franka Oceana. Jeśli jesteście uważnymi słuchaczami, to może doszukacie się sampli użytych przez Mentosa w jego numerach.

Playlista lofi hip hop beats – music to study/relax to (lo-fi chill hop) na Spotify

Ostatnią propozycją jest plejka, która swojego czasu narobiła sporo szumu w Internecie. Jeżeli jej nie kojarzycie, to koniecznie musicie się z nią zapoznać. Spokojne chill hopowe bity w stylistyce lo-fi są moim zdaniem najlepszym lekarstwem na noworocznego kaca. Wystarczy tylko odpalić tę playlistę w tle i odpoczywać po Sylwestrze.

Ból głowy, nudności i senność. To tylko kilka skutków ubocznych picia alkoholu. Dlatego przedstawiamy Wam krótką listę muzycznych sposobów na kaca.  Jak wiadomo poranki, jak i całe dnie po imprezie sylwestrowej bywają trudne. Wszystko ze względu na kaca, który często określany jest mianem mordercy, przez którego po prostu odechciewa się żyć. Bóle głowy, wymioty i ogólnie […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.