„Most Of Us Are Strangers” – nowy utwór od Seafret


10 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Na początku lutego ukaże się nowy album od brytyjskiego duetu Seafret. Dziś w sieci pojawił się czwarty singiel, który go zapowiada - Most Of Us Are Strangers. Posłuchajcie.

Seafret to brytyjski zespół, w którego skład wchodzą Jack Sedman i Harry Draper. Na 7 lutego zapowiedziana jest premiera ich najnowszego albumu zatytułowanego Most Of Us Are Strangers. Do tej pory poznaliśmy trzy single, które się na nim znajdą: Fall, Loving You oraz Love Won’t Let Me Leave. Więcej o szczegółach nowego krążka pisaliśmy tutaj.

Seafret – Most Of Us Are Strangers – czwarty singiel z nadchodzącej płyty

Dziś do sieci trafił kolejny utwór od Seafret. Tym razem jest to tytułowy singiel – Most Of Us Are Strangers. Towarzyszy mu hipnotyzujący teledysk w reżyserii Stuarta Alexandra, z którym zespół regularnie współpracuje.

To utwór o tym, jak ukrywamy swoje emocje, uczucia i problemy, nie chcąc zrzucać naszych ciężarów na innych. Większość dni spędzamy z tymi samymi przyjaciółmi, współpracownikami i bliskimi, a mimo wszystko nie pokazujemy im swojego wnętrza, tworząc fałszywy obraz naszego samopoczucia. Jeśli byśmy spróbowali podzielić się prawdziwymi uczuciami, sukcesami i porażkami czy wyzwaniami, z którymi się zmierzamy – istnieje duża szansa, że opinie innych na nasz temat kompletnie by się zmieniły, co doprowadziłoby nas do poczucia „odmienności”, „obcości”. Dlatego właśnie mamy tendencje do ukrywania prawdy, bo ludzie oceniają zbyt szybko. Dla nas jednak piosenka ta, mimo że brzmi melancholijnie, pełna jest nadziei, a jej przekaz brzmi: „otwieranie się jest OK i tak samo OK jest nie czuć się OK”. Mamy nadzieję, że spodoba się Wam równie bardzo, jak nam.

Posłuchajcie:

Seafret na dwóch koncertach w Polsce

W ramach promocji nowego albumu zespół w połowie lutego wyruszy w trasę koncertową po Wielkiej Brytanii i Europie, która obejmie także dwa koncerty w Polsce. Materiału z nowej płyty będzie można posłuchać 26 maja w krakowskim klubie Kwadrat oraz dzień później, 27 maja w poznańskiej Tamie.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.