Seafret z kolejnym singlem. Nowa płyta już niebawem

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Brytyjski duet Seafret wypuścił drugi singiel, który pojawi się na ich nadchodzącej płycie - Most Of Us Are Strangers. Posłuchajcie utworu - Love Won't Let Me Leave.

Zespół Seafret tworzą Jack Sedman i Harry Draper. W 2016 roku ukazał się ich debiutancki album studyjny – Tell Me It’s Real. Na 7 lutego 2020 roku zapowiedziana jest premiera ich nowego krążka pt. Most Of Us Are Strangers.

Nadchodzącą płytę zapowiadał do tej pory singiel Fall, który ukazał się w październiku. Teraz możemy już posłuchać kolejnego – Love Won’t Let Me Leave.

Napisaliśmy Love Won’t Let Me Leave tak naprawdę zanim zaczęliśmy pracę nad całym albumem. Niektóre z napisanych wtedy piosenek odrzuciliśmy, ale ten z nami został i czujemy, że idealnie wpisuje się w tę płytę. Czujemy teraz ogromną dumę, mogąc się nim z wami wszystkimi podzielić! Mamy nadzieję, że się wam spodoba.

Seafret – Love Won’t Let Me Leave

Seafret – Most Of Us Are Strangers – tracklista

 1. Most of Us Are Strangers
 2. Be My Queen
 3. Why Do We Stay
 4. Fall
 5. Magnetic
 6. Girl I Wish I Didn’t Know
 7. Love Won’t Let Me Leave
 8. Monsters
 9. Can’t Look Away
 10. Lie to Me
 11. Loving You
 12. Unbreakable
seafret - most of us are strangers

Płyta zespołu Seafret ukaże się 7 lutego, jednak już można ją zamawiać w preorderze tutaj.

Zespół nową płytę promować będzie podczas europejskiej trasy koncertowej, która ma objąć również Polskę. Czekamy na więcej szczegółów.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.