Molesta Ewenement zagra we Wrocławiu


19 sierpnia 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Już 10 września Molesta Ewenement zagra koncert we wrocławskim HotSpocie. Będzie to jeden z nielicznych koncertów składu w tym sezonie. Nie przegapcie!

Molesta Ewenement to wraz z Kaliber 44, Waldemarem Kastą, Hemp Gru, Slums Attack czy Nagłym Atakiem Spawacza, ikona polskiego rapu. Zespół został założony w 1995 roku przez Włodiego i Vienia, uzupełniony po chwili przez Marka Andrasika, znanego jako Kaczy. Ten jednak opuścił grupę po 3 latach.

Pierwsza płyta Molesty to 1998 rok i słynny Skandal. Single Armagedon i Wiedziałem, że tak będzie były absolutnymi hitami. Ewenement, drugi krążek Molesty, pojawił się w 1999 roku. Rok później światło dzienne ujrzał album Taka płyta, a w 2001 Radio Ewenement 5G FM. Płyta Nigdy nie mów nigdy została wydana po pięciu latach przerwy, a w 2008 ukazała się Molesta + kumple.

Historię zespołu można prześledzić w filmie dokumentalnym, który w październiku 2020 roku pojawił się w serwisie Netflix. Członkowie Molesty opowiadają w nim o tym, jak wyglądała ledwo co raczkująca scena hip-hopowa w połowie lat 90. ubiegłego wieku.

Molesta Ewenement zagra we wrocławskim HotSpocie

Tuż przed zakończeniem wakacji na wrocławskim HotSpocie będzie można posłuchać kultowego brzmienia hip-hopowego. Na scenę wbiegnie Molesta Ewenement, zespół który 5 lat temu przerwał koncertowanie.

Vienio, Włodi i Pelson to persony, które trzeba zobaczyć na żywo i których należy posłuchać przynajmniej raz w życiu. Nawet jeśli jesteśmy zaledwie umiarkowanymi fanami rapu. Wrocławski koncert jest zaledwie jednym z pięciu, który ekipa ma w tegorocznym kalendarzu. Cztery z nich już się odbyły. Nie przegapcie!

Już 10 września Molesta Ewenement zagra koncert we wrocławskim HotSpocie. Będzie to jeden z nielicznych koncertów składu w tym sezonie. Nie przegapcie! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Molesta Ewenement […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →