kadr z filmu OCENIAMY UMIEJĘTNOŚCI W ŁÓŻKU SWOJEJ DRUGIEJ POŁÓWKI! yt: Paulina Kozłowska

Internet huczy po kontrowersyjnej wypowiedzi Mini Majka. Youtuber przyznał, że zmusza swoją dziewczynę do seksu

Podziel się newsem:

Najnowszy film na kanale Pauliny Kozłowskiej, dziewczyny Mini Majka z Ekipy Friza, wywołał prawdziwą burzę w Internecie. YouTuber pochwalił się w nim, że zmusza swoją partnerkę do seksu.

Mateusz Krzyżanowski, występujący na YouTube jako Mini Majk, i Paulina Kozłowska są parą od ponad roku i chętnie dzielą się swoim wspólnym życiem z fanami, czy to za pośrednictwem Instagrama, czy publikując wspólne filmy na kanałach. Wczoraj u Pauliny ukazało się wideo, po którym w Internecie zawrzało. W filmie zatytułowanym OCENIAMY UMIEJĘTNOŚCI W ŁÓŻKU SWOJEJ DRUGIEJ POŁÓWKI!, para ocenia się wzajemnie skali od 1 do 10.

Wypowiedzi Mateusza pozostawiają wiele do życzenia, jeśli chodzi o jego stosunek do dziewczyny. Majk w większości kategorii ocenia ją znacznie słabiej niż ona jego, punktując rzeczy, które ta powinna w sobie zmienić. Gdy mają nawzajem oceniać swoje sylwetki, Krzyżanowski mówi, że Paulina mogłaby mieć lepszą sylwetkę, gdyby wzięła się za siebie i ćwiczyła, a przy pytaniu o styl, stwierdził, że wolałby, gdyby ubierała się bardziej sexy. Jednak najbardziej szkodliwy fragment to ten, w którym pada tytułowe pytanie. 27-letni youtuber ocenia umiejętności łóżkowe partnerki na 7, tłumacząc, że jest leniwa.

„Szczerze? Mam być szczery? Daję 7” – powiedział Mini Majk. „Ja mam fantazje różne, a ty masz wywalone. Nie chcę cię obrazić. Mogłoby być lepiej”.

„Jestem leniwa. Mi się nie chce czasami. Często jestem bardzo zmęczona i marzę, żeby spać, a Majkel nie marzy, żeby spać. I wtedy mi się nie chce” – odpowiedziała mu Paulina.

Jak się okazuje, brak chęci ze strony Pauliny wcale nie stanowi przeszkody dla Mini Majka, który z uśmiechem na twarzy przyznaje, że „do końca, na upartego próbuje walczyć, nie poddaje się”.

„Wymuszenie na kimś stosunku to gwałt i tak, on też istnieje w związku”

Zarzuty, jakie internauci przedstawiają youtuberowi to przede wszystkim fakt, że również w związku zgoda i chęć na stosunek musi wychodzić od obu stron, a partner powinien uszanować to, że druga połówka jest zmęczona lub po prostu nie ma ochoty. Nie należy nazywać tego „lenistwem”.

Paulina, może wyolbrzymiam i nie jest taka rzeczywistość ale zasmuciło mnie to jak powiedziałaś że czasami nie masz ochotę na zbliżenie a Mike robi wszystko żeby cię przekonać do tego. Pamiętaj że możesz powiedzieć nie bez żadnego wyrzutu sumienia, co więcej wymuszenie na kimś stosunku to gwałt i tak on też istnieje w związku!

Nie wiem jak Majk zachowuje się na co dzień ale jeśli tak jak tutaj to współczuje Paulinie a zarazem podziwiam ze tyle czasu z nim już wytrzymała. Jak dla mnie to jego zachowanie to 🚩🚩

Zmuszanie partnera/partnerki do stosunku seksualnego to nie bycie ,,dobrym w łóżku” tylko molestowanie seksualne i powinno się uszanować, że druga osoba jest zmęczona i akurat nie ma ochoty :/ mega słabe zachowanie

Nie wierzę że ktoś pozwoli to opublikować 😳 toksyczne zachowanie wylewa się. Mamy XXI w i nadal pozwalamy na takie zachowanie i mówi się o tym publicznie bez wstydu 😯

Paulina nie musisz mówić „nie” aby się nie zgodzić na stosunek. Masz prawo nie chcieć a twój partner powinien to uszanować…

To tylko niektóre z komentarzy, które możemy przeczytać pod filmem.

OCENIAMY UMIEJĘTNOŚCI W ŁÓŻKU SWOJEJ DRUGIEJ POŁÓWKI!

Związek Mateusza i Pauliny od samego początku wzbudza wiele kontrowersji. Dziewczynie wciąż zarzuca się, że jest z Mini Majkiem wyłącznie dla pieniędzy i sławy. Jak to niestety w Internecie bywa, sprawa ze szkodliwymi wypowiedziami Krzyżanowskiego za chwilę ucichnie, a w sytuacji, gdyby doszło do rozstania z inicjatywy Pauliny, nieważne z jakiego powodu, 20-latka z pewnością spotkałaby się z komentarzami, że wykorzystała Mateusza do tego, by się wybić.

Co z kontentem family-friendly w Ekipie?

Członkowie Ekipy od dłuższego czasu starają się odchodzić od tworzenia treści „family-friendly”, publikując treści dotyczące chociażby operacji plastycznych czy właśnie relacji intymnych. Faktem jest jednak to, że wśród ich odbiorców znaczną większość wciąż stanowią młode osoby, które wpatrzone w swoich idoli, mogą bezkrytycznie przyjmować każde ich słowo. Influencerzy mają duży wpływ na swoich obserwatorów, przez co powinni mieć większą świadomość szkodliwości niektórych swoich wypowiedzi czy czynów. A jeśli nie oni sami, to osoby, które dbają o ich interesy, czyli managerowie czy agencje.

Najnowszy film na kanale Pauliny Kozłowskiej, dziewczyny Mini Majka z Ekipy Friza, wywołał prawdziwą burzę w Internecie. YouTuber pochwalił się w nim, że zmusza swoją partnerkę do seksu. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →