Metallica w Polsce! Ale nie w tym roku…

Obserwuj nas na instagramie:

Legenda metalu wraca do Polski po czterech latach! Grupa przyjeżdża na koncert halowy.

Metallica po czteroletniej przerwie powróci do Polski. Legenda muzyki metalowej będzie promowała swój najnowszy album “Hardwired… to Self-Destruct”, czyli najlepiej sprzedający się zagraniczny album w Polsce w 2016 roku.

Sprzedaż biletów startuje już 24 marca, a przedsprzedaż dla fanclubu zespołu rozpocznie się 21 marca o godzinie 10 i potrwa 24 godziny. Ale na sam koncert trzeba będzie poczekać aż do… wiosny 2018 roku.

Zespół wystąpi w Krakowie, w Tauron Arenie, wiosną 2018 roku. Live Nation Polska ogłosiło już konkretną datę koncertu – 28 kwietnia 2018 roku. W roli supportu zaprezentują się Norwegowie z Kvelertak.

To nie koniec słodko-gorzkich wieści, bo wybranie się na koncert Metalliki mocno nadwyręży budżet większości jej fanów. Ceny biletów w regularnej sprzedaży są, cóż, na poziomie europejskim – zaczynają się od 236 zł i kończą na 440 zł. Za pakiety VIP trzeba zapłacić od Pakiety 899 zł do… 10 369 zł. Pocieszenie? Każdy bilet zakupiony oficjalnymi kanałami sprzedaży łączy się z możliwością odbioru fizycznej lub digitalowej kopii albumu “Hardwired…To Self-Destruct”.

Legenda metalu wraca do Polski po czterech latach! Grupa przyjeżdża na koncert halowy. Metallica po czteroletniej przerwie powróci do Polski. Legenda muzyki metalowej będzie promowała swój najnowszy album “Hardwired… to Self-Destruct”, czyli najlepiej sprzedający się zagraniczny album w Polsce w 2016 roku. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →