Męskie Granie 2019 – będzie dodatkowy koncert

Obserwuj nas na instagramie:

Męskie Granie co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Po ekspresowym wyprzedaniu biletów na wszystkie miasta z trasy, organizatorzy postanowili zorganizować dodatkowy koncert.

Już za niespełna dwa tygodnie w Poznaniu rozpocznie się trasa jubileuszowej, 10. edycji Męskiego Grania. Bilety na wszystkie siedem koncertów rozeszły się w ciągu kilku minut. O szczegółach pisaliśmy tutaj.

Męskie Granie 2019 – dodatkowy koncert – Żywiec, 23 sierpnia

W związku z tak dużym zainteresowaniem, organizatorzy ogłosili właśnie dodatkowy koncert. Odbędzie się on dzień przed finałem, 23 sierpnia w Żywcu. Wystąpią: na Scenie Głównej – Sorry Boys, król, Łąki Łan, Voo Voo, Sokół + goście, Daria Zawiałow, The Dumplings oraz Męskie Granie Orkiestra. Na Scenie Ż zagrają Sosnowski, Ziela, Clock Machine i Linia Nocna.

Sprzedaż biletów rusza jutro, 2 lipca o godzinie 12:00. Bądźcie czujni!

dodatkowy koncert męskie granie 2019


Męskie Granie – Sobie i Wam – interaktywny teledysk

Z okazji okrągłej, 10. edycji projektu, organizatorzy przygotowali kilka niespodzianek. Pod koniec maja pojawił się singiel promujący tegoroczną edycję – Sobie i Wam w którym pojawili się Organek, Katarzyna Nosowska, Krzysztof Zalewski i Igo.

W klipie pojawiają się także postacie, które brały udział w poprzednich edycjach Męskiego GraniaBrodka, O.S.T.R., Smolik i Wojciech Waglewski. Okazało się, że teledysk jest interaktywny i w momencie, gdy ktoś z tej czwórki jest widoczny na ekranie, pojawia się link do filmów, w których artyści zdradzają kulisy pracy przy projekcie.

Zobaczcie przykładowy film, z udziałem Brodki:

Męskie Granie co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Po ekspresowym wyprzedaniu biletów na wszystkie miasta z trasy, organizatorzy postanowili zorganizować dodatkowy koncert. Już za niespełna dwa tygodnie w Poznaniu rozpocznie się trasa jubileuszowej, 10. edycji Męskiego Grania. Bilety na wszystkie siedem koncertów rozeszły się w ciągu kilku minut. O szczegółach pisaliśmy tutaj. Zobacz także 7 mocnych […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →