Max Bravura nigdy nie grał na OFFie. Sprawdź czemu!


19 stycznia 2021

Podziel się newsem:

Max Bravura dzieli się kolejnym, wyjątkowo brawurowym singlem. Jesteście ciekawi, czemu nigdy nie zagrał na OFFie? Posłuchajcie kawałka OFF!

Reklama

Brawurowy powrót Maxa Bravury

OFF! to kolejna, po Mostly 4 Fun, zapowiedź nadchodzącego, nowego albumu Maxa Bravury. Po dość spokojnym powrocie do gry, jakim był jego poprzedni, wydany miesiąc temu singiel, artysta jawi nam się tym razem w zupełnie bezkompromisowej odsłonie.

MAX BRAVURA – MOSTLY 4 FUN, posłuchaj singla

Artur, Ty jeszcze słuchasz muzyki?

W utworze OFF!, będącym krótkim, choć intensywnym i treściwym intro drugiego krążka MaxaToo Bravura, artysta zaczepia nikogo innego jak samego Artura Rojka, zadając dość niewygodne, choć dla wielu alternatywnych artystów z pewnością bardzo istotne pytanie – dlaczego nigdy nie zagrał na OFFie? Sam mówi o swoim najnowszym utworze:

Chce żeby utwór był zarówno krytyczny jak i budujący dla każdego artysty i w tym kraju, który także nie znajduje odpowiedzi na padające w zwrotce pytania. Mamy nadzieję, że niejednoznaczności w tekście pozwolą każdej ze stron popatrzeć z dystansem na ten temat, że będziemy patrzeć wysoko i znać swoją wartość niezależnie od „elitarnych zaproszeń na offowe festiwale”. Ufam, że wkrótce wszyscy wrócimy do gry i, gdy przyjdzie na to czas, damy z siebie wszystko. Taka jest nasza rola. Dla siebie nawzajem i dla naszych fanów.

Max Bravura
Max Bravura, fot. Filip Zubowski

MAX BRAVURA – OFF!, zobacz teledysk

Do singla OFF! powstał również teledysk, w którym widzimy takie postaci jak: Paweł Swiernalis, No Logo, ŻAL, Fonogon, Igor Talarczk, Konrad Życzyński, Filip Oczkowski, ZOŚKA, Tetsuya Nara, Paweł Hajduk, Fryderyk Nguyen, Fabian Klimanek. Zobaczcie!

Max Bravura dzieli się kolejnym, wyjątkowo brawurowym singlem. Jesteście ciekawi, czemu nigdy nie zagrał na OFFie? Posłuchajcie kawałka OFF! Brawurowy powrót Maxa Bravury OFF! to kolejna, po Mostly 4 Fun, zapowiedź nadchodzącego, nowego albumu Maxa Bravury. Po dość spokojnym powrocie do gry, jakim był jego poprzedni, wydany miesiąc temu singiel, artysta jawi nam się tym […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.