Matrang w maju zagra cztery koncerty w Polsce


16 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Matrang w maju będzie promować swój najnowszy album na czterech koncertach w Polsce - w Krakowie, Wrocławiu, Warszawie oraz Gdańsku. Sprawdźcie szczegóły.

Alan Arkadievich Khadzaragov znany pod pseudonimem Matrang to jeden z najciekawszych młodych reprezentantów sceny rapowej w Rosji. Nazwa Matrang po wietnamsku oznacza księżyc.

Alan urodził się i wychował we Władykaukazie. Zaczął tworzyć muzykę w swoim domowym studio, kiedy ojciec dał mu swój pierwszy profesjonalny, ale bardzo prosty sprzęt do nagrywania. Jego pierwsze utwory – Для меня ты i от Луны до Марса zostały nagrane właśnie w domu.

Matrang swój pierwszy oficjalny singiel Медуза wydał w 2018 roku i od tego czasu jego produkcje podbijają listy przebojów, klipy zbierają miliony wyświetleń, a koncerty szybko się wyprzedają.

Matrang – Медуза

Jego najnowszym wydawnictwem jest wydany 1 lutego 2019 roku album o tytule DA.

Matrang na czterech koncertach w Polsce – bilety

W maju artysta po raz pierwszy odwiedzi Polskę i zagra aż cztery koncerty: w Krakowie, Wrocławiu, Warszawie i Gdańsku. Rozpiska polskiej trasy Matranga prezentuje się następująco:

13.05.2020 – Kraków, Klub Studio
14.05.2020 – Wrocław, A2 – Centrum Koncertowe
15.05.2020 – Warszawa, Progresja
16.05.2020 – Gdańsk, B90

Bilety na wszystkie koncerty Matranga w Polsce znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Matrang - Kraków, Wrocław, Warszawa, Gdańsk | 13-16.05.2020

Biletomat.pl
od 99 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.