fot. materiały prasowe

MAS oczarowuje swoją emocjonalnością w singlu “Kosmyki”


29 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

MAS odcina od siebie przeszłość, która odpowiedzialna była za istny emocjonalny rollercoaster. Doświadczycie go w nowym singlu Kosmyki.

Emocjonalny wodospad

Otwierając najnowszego maila z muzycznymi zapowiedzi od Niebieskiego Labelu, przywitały mnie słowa “Kosmyki to pierwszy utwór, który otrzymaliśmy od MAS jako demo. Od razu się w nim zakochaliśmy i już wtedy wiedzieliśmy, że to będzie dobra współpraca”. Założyłem więc słuchawki i postanowiłem usłyszeć, kim jest ta tajemnicza artystka. Wierzcie mi lub nie – odpłynąłem razem z magicznym wokalem Magdaleny Skorupskiej.

Przeczytaj także: pies podsumowują nam lato w singlu leżeć / śnić

MAS
okładka singla Kosmyki / fot. materiały prasowe

Nie będę tu też ukrywał, że jest to moje pierwsze zetknięcie z MAS. Po przesłuchaniu najnowszej propozycji od razu postanowiłem nadrobić zaległości i zagłębić się we wcześniejszych utworach wokalistki. I tak jak w tym przypadku, nie zawiodłem się ani na moment. Łącząca muzykę alternatywną z bardzo przemyślanym popem artystka raz za razem chwytała mnie za serce umiejętnością lawirowania między trudnymi tematami, które udawało jej się zgrabnie zmiękczać bardzo mądrym i delikatnym instrumentalem.

Najnowszą porcję doznań wokalistka zamknęła w utworze Kosmyki, który powala intymnością. Będący rozliczeniem z przeszłością singiel opowiada historię związku, w którym tlące się delikatnie uczucie doczekało wypalenia i rychłego końca budowanych do tej pory uczuć. Posłuchajcie więc najnowszej propozycji, by poczuć pełnie przekazu MAS.

Utwór Kosmyki opowiada o najbardziej osobistej historii, jaką chcę opowiedzieć słuchaczom. Przewija się tam motyw zdrady, wypalenia, jak również bolesna świadomość tego, że bliska mi osoba nagle staje się zupełnie obca. Będąc w relacji z drugim człowiekiem, nie spodziewałam się tak trudnych emocji i nie byłam na nie przygotowana. Bardzo dużo czasu musiało upłynąć, bym szczerze mogła powiedzieć, że poradziłam sobie z tą stratą. Dziś bogatsza o doświadczenie patrzę z uśmiechem w przyszłość

– mówi o singlu wokalistka.

MAS – Kosmyki, posłuchaj!

Wokalistka obecnie kończy również pracę nad swoją płytą, której premiera już niebawem…

MAS odcina od siebie przeszłość, która odpowiedzialna była za istny emocjonalny rollercoaster. Doświadczycie go w nowym singlu Kosmyki. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Emocjonalny wodospad Otwierając najnowszego maila z […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →