fot. materiały prasowe

MAS oczarowuje swoją emocjonalnością w singlu „Kosmyki”


29 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

MAS odcina od siebie przeszłość, która odpowiedzialna była za istny emocjonalny rollercoaster. Doświadczycie go w nowym singlu Kosmyki.

Emocjonalny wodospad

Otwierając najnowszego maila z muzycznymi zapowiedzi od Niebieskiego Labelu, przywitały mnie słowa „Kosmyki to pierwszy utwór, który otrzymaliśmy od MAS jako demo. Od razu się w nim zakochaliśmy i już wtedy wiedzieliśmy, że to będzie dobra współpraca”. Założyłem więc słuchawki i postanowiłem usłyszeć, kim jest ta tajemnicza artystka. Wierzcie mi lub nie – odpłynąłem razem z magicznym wokalem Magdaleny Skorupskiej.

Przeczytaj także: pies podsumowują nam lato w singlu leżeć / śnić

MAS
okładka singla Kosmyki / fot. materiały prasowe

Nie będę tu też ukrywał, że jest to moje pierwsze zetknięcie z MAS. Po przesłuchaniu najnowszej propozycji od razu postanowiłem nadrobić zaległości i zagłębić się we wcześniejszych utworach wokalistki. I tak jak w tym przypadku, nie zawiodłem się ani na moment. Łącząca muzykę alternatywną z bardzo przemyślanym popem artystka raz za razem chwytała mnie za serce umiejętnością lawirowania między trudnymi tematami, które udawało jej się zgrabnie zmiękczać bardzo mądrym i delikatnym instrumentalem.

Najnowszą porcję doznań wokalistka zamknęła w utworze Kosmyki, który powala intymnością. Będący rozliczeniem z przeszłością singiel opowiada historię związku, w którym tlące się delikatnie uczucie doczekało wypalenia i rychłego końca budowanych do tej pory uczuć. Posłuchajcie więc najnowszej propozycji, by poczuć pełnie przekazu MAS.

Utwór Kosmyki opowiada o najbardziej osobistej historii, jaką chcę opowiedzieć słuchaczom. Przewija się tam motyw zdrady, wypalenia, jak również bolesna świadomość tego, że bliska mi osoba nagle staje się zupełnie obca. Będąc w relacji z drugim człowiekiem, nie spodziewałam się tak trudnych emocji i nie byłam na nie przygotowana. Bardzo dużo czasu musiało upłynąć, bym szczerze mogła powiedzieć, że poradziłam sobie z tą stratą. Dziś bogatsza o doświadczenie patrzę z uśmiechem w przyszłość

– mówi o singlu wokalistka.

MAS – Kosmyki, posłuchaj!

Wokalistka obecnie kończy również pracę nad swoją płytą, której premiera już niebawem…

MAS odcina od siebie przeszłość, która odpowiedzialna była za istny emocjonalny rollercoaster. Doświadczycie go w nowym singlu Kosmyki. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →