kadr z gry "Marvel Midnight Suns"

Ostatnie życzenie umierającego fana? Możliwość zagrania w „Marvel Midnight Suns


06 grudnia 2022

Podziel się newsem:

Serwis Gameindustry opisał niezwykłą historię Luke’a, umierającego fana Marvela, który spełnił swoje marzenie i zagrał przedpremierowo w Marvel Midnight Suns.

Marzenie fana

Przy okazji niedawnej premiery gry Marvel Midnight Suns portal „Games Industry” udostępnił niesamowitą historię. Pewien ogromny fan Marvela, 23-letni Luke, zachorował na nerwiaka niedojrzałego – rzadki i bardzo groźny rodzaj nowotworu. Świadomy swojej niepewnej przyszłości przygotował więc listę rzeczy, które chciałby zrealizować, nim choroba mu to uniemożliwi. Jednym z takich marzeń była możliwość zagrania w Marvel Midnight Suns. Cała ta historia działa się w 2021 roku, więc do premiery gry pozostawał jeszcze rok. Rodzina Luke’a, wspólnie ze wspierającą go organizacją Solving Kids’ Cancer, postanowiła podjąć próbę spełnienia jego życzenia. Prezes fundacji opublikowała historię Luke’a w kanałach społecznościowych. Pomoc użytkowników sprawiła, że historia fana Marvela dotarła do studia Firaxis Games, a więc twórców Midnight Suns, a także dystrybuującej tytuł firmy 2K. Niestety, pojawił się poważny problem – nie istniała wówczas grywalna wersja tytułu.

Niesamowity odzew

Pracownicy studia Firaxis postanowili zrobić wszystko, by spełnić marzenie Luke’a. Przy pomocy 2K i wydawnictwa Marvel udało się w ciągu doby stworzyć rozbudowane demo, przedstawiające pierwszy rozdział gry. W taki oto sposób śmiertelnie chory mężczyzna spełnił swoje wielkie marzenie. Niestety, Luke zmarł 12 listopada 2021 roku. Twórcy gry postanowili uwiecznić go w najlepszy możliwy sposób. Podczas rozgrywki można znaleźć drzewo z wyrytym napisem „Luke tu był”. Ponadto w napisach końcowych został on wymieniony jako konsultant projektu.

Miejsca w Marvel Midnight Suns, w których uwieczniony został Luke

Serwis Gameindustry opisał niezwykłą historię Luke’a, umierającego fana Marvela, który spełnił swoje marzenie i zagrał przedpremierowo w Marvel Midnight Suns. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →