fot. Szymon Golendzinowski

Zespół Måneskin zagrał w Polsce. Zobaczcie nasze zdjęcia z koncertu!


15 maja 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Włoska grupa Måneskin, zwycięzcy Eurowizji 2021, zagrali 12 maja na COS Torwar w Warszawie.

Koncert Måneskin w Polsce

Rockowemu zespołowi Måneskin sławę we Włoszech przyniosło drugie miejsce zdobyte w X-Factor, a międzynarodową rozpoznawalność wygrana na Eurowizji w 2021 roku z utworem Zitti e buoni. W skład zespołu wchodzą: wokalista Damiano David, basistka Victoria De Angelis, gitarzysta Thomas Raggi oraz perkusista Ethan Torchio.

Måneskin lubi szokować

Świat zakochał się w niesamowitej ekspresji energicznych, młodych muzyków, którzy nie obawiali się eksperymentować z ekscentrycznymi strojami, mocnym makijażem, niejednokrotnie szokując publikę na swoich koncertach – m.in. pocałunkiem męskich muzyków, czy też odsłonięciem piersi przez artystkę z grupy, która pozowała nago, liżąc figurkę Matki Boskiej. Måneskin zdecydowanie lubi prowokować i jest to coś, za co kochają ich fani. Czy właśnie to zobaczyliśmy 12 maja na ich koncercie w Warszawie?

Włosi rozpoczęli koncert od mocnego otwarcia, spuszczając czerwone kurtyny w rytm intensywnych brzmień gitarowych. Jak zwykle każdy z muzyków oczarował publikę scenicznym strojem, godnym rockowego zacięcia, które mogliśmy usłyszeć w takich utworach jak Beggin’, I WANNA BE YOUR SLAVE, CORALINE, SUPERMODEL, MAMMAMIA, czy THE LONELIEST. Nie zabrakło również ich eurowizyjnego szlagiera. Zobaczcie, jak zaprezentowali się artyści oraz ich fani na polskim koncercie:

Włoska grupa Måneskin, zwycięzcy Eurowizji 2021, zagrali 12 maja na COS Torwar w Warszawie. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Koncert Måneskin w Polsce Rockowemu zespołowi Måneskin sławę we Włoszech przyniosło drugie miejsce zdobyte w X-Factor, a […]


ZOBACZ: Måneskin – relacja z koncertu 12 maja 2023 w Warszawie

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →