fot. materiały promocyjne

She Wants Revenge w Polsce! Na żywo usłyszymy „Tear You Apart


14 czerwca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Reprezentanci sceny darkwave i post-punk, grupa She Wants Revenge, zawita do Polski na dwa koncerty we wrześniu. Energia i melancholia zespołu wypełnią wnętrze Starego Klasztoru we Wrocławiu, a dzień później warszawskiej Hydrozagadki!

Mroczne She Wants Revenge

She Wants Revenge zdobyli serca słuchaczy na całym świecie swoim niepowtarzalnym brzmieniem, które łączy elementy post-punku, darkwave’u i elektroniki. Ich teksty pełne są tęsknoty, namiętności i emocji, a ich muzyka zaprasza do introspekcji i głębokiego zanurzenia w melancholijny świat. Od swojego przełomowego, debiutanckiego albumu z 2006 roku, zyskali miano ikon alternatywnej sceny muzycznej. Ich muzyka wywołuje porównania do takich zespołów, jak Interpol, Depeche Mode czy The Bravery. Najbardziej znanymi utworami z płyty są Tear You Apart (z ponad 96 milionami odsłuchów na Spotify), Out Of Control, Red Flags And Long Nights i These Things.

Po trasie koncertowej z Depeche Mode powrócili w 2007 roku z albumem This Is Forever. Następnie She Wants Revenge wydało dwa EP, Save Your Soul z 2008 roku oraz Up & Down z roku kolejnego. Trasa koncertowa z zespołem Psychedelic Furs przygotowała drogę do wydania trzeciego albumu zespołu, Valleyheart, w 2011 roku. Od tego czasu nie nagrali nowego materiału, ale wciąż koncertują.

Dwa koncerty w Polsce

Występy She Wants Revenge są zawsze pełne nastroju i emocji, a ich mroczne brzmienie porusza słuchaczy na głębokim poziomie. To wyjątkowa okazja, by doświadczyć ich wyjątkowej energii na żywo i zanurzyć się w ich melancholijnej muzyce. Już niedługo będziemy mieć niepowtarzalną okazję do posłuchania zespołu na żywo. Muzycy wystąpią 19 września w Starym Klasztorze we Wrocławiu, a 20 września w Hydrozagadce w Warszawie. Bilety na wydarzenie znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

materiały promocyjne

Reprezentanci sceny darkwave i post-punk, grupa She Wants Revenge, zawita do Polski na dwa koncerty we wrześniu. Energia i melancholia zespołu wypełnią wnętrze Starego Klasztoru we Wrocławiu, a dzień później warszawskiej Hydrozagadki! Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →