Mamma Mia! ABBA powraca z nowymi piosenkami


10 maja 2021

Podziel się newsem:

Zespół bardziej niż tylko kultowy, bo właściwie legendarny, oficjalnie zapowiedział, że ich nowy materiał ukaże się jeszcze w tym roku. Powrót ABBY może skończyć się dwojako: albo wielkim hitem, albo gigantycznym flopem. Nastawiacie się?

ABBA – wielki powrót

Od kiedy tylko zaczęli się wydawać, są nieodłącznym elementem wszelkich imprez. Do dzisiaj ABBA leci na domówkach i w klubach, znają ją wszyscy i co więcej: nie zapowiada się, by ich legenda miała ulec zapomnieniu. Co wcale nie jest takie oczywiste, zważywszy, że grupa od czterdziestu lat nie wypuściła ani jednego wspólnego kawałka. Nie przeszkadza to jednak w utrzymywaniu popularności. Nie trzeba tu specjalnych zdolności parapsychicznych, by przewidzieć, że kiedy szwedzki zespół rzuci nową muzykę, fani rzucą się na nią, jak na świeże bułeczki. I pewnie nie tylko fani, bo mówimy tu o prawdziwej ikonie muzyki lat 70-80′. Grom osób znowu będzie ich słuchać: wjedzie nostalgia, no i ciekawość. Ale kiedy dokładnie możemy spodziewać się nowości spod szyldu kultowej już grupy?

ABBA powraca nowe piosenki
GettyImages

ABBA – jak to z tymi obietnicami?

Wieść o świeżym materiale nie jest znowu taką pierwszyzną. Jeszcze przed pandemią słyszeliśmy newsy o comebacku zespołu. Wyszło, jak wyszło i właściwie nie ma się czemu dziwić. Wiele funkcjonujących aktywnie grup muzycznych przełożyło premiery swoich albumów właśnie ze względu na niesprzyjające warunki promocji, a naprawdę byłoby szkoda, gdyby ABBA musiała obejść się smakiem i zadowolić jedynie kampanią online. Teraz jednak realnie jest na co czekać, bowiem członkowie składu spotkali się w Sztokholmie, aby nagrać nowy materiał. Będzie to pięć piosenek, które ukażą się – wedle zapewnień Björna Ulaveus, jednego z wokalistów zespołu, jeszcze w tym roku.

W tym roku wypuścimy nową muzykę. To jest więcej niż pewne!

– oświadczył Björn Ulaveus w rozmowie z australijskim dziennikiem The Herald Sun 

ABBA – Gimme! Gimme! Gimme! (A Man After Midnight)

Jeszcze w 2018 roku przebąkiwało się po kątach o dwóch piosenkach, które miały się wówczas ukazać. Jedna z nich miała nosić tytuł I Still Have Faith In You, a druga Don’t Shut Me Down. Jak sądzicie, czy te zapowiedziane dawniej numery ukażą się w tym roku, razem z trzema innymi kawałkami, czy może otrzymamy kompletnie nową dawkę muzyki od zespołu ABBA?

Zespół bardziej niż tylko kultowy, bo właściwie legendarny, oficjalnie zapowiedział, że ich nowy materiał ukaże się jeszcze w tym roku. Powrót ABBY może skończyć się dwojako: albo wielkim hitem, albo gigantycznym flopem. Nastawiacie się? ABBA – wielki powrót Od kiedy tylko zaczęli się wydawać, są nieodłącznym elementem wszelkich imprez. Do dzisiaj ABBA leci na domówkach […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →