kadr z klipu do utworu Żabsona i Waimy „Nie mam czasu na wakacje"

Magiczna Plaża ugości czołówkę polskich raperów


27 lipca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Żabson, Kizo, Kinny Zimmer, Kukon. Co ich wszystkich łączy? Każdy z nich jest gwiazdą rapu wielkiego formatu. I wszyscy zagrają podczas wyjątkowych koncertów na Magicznej Plaży w Bukowie.

Magiczna plaża w Bukowie – idealna przestrzeń imprezowo-wypoczynkowa

Marzy wam się wypoczynek nad wodą, z dala od tłumów turystów, gdzie jednocześnie dobra impreza się nie kończy? Magiczna plaża w Bukownie może być dla was rajem na ziemi. Dwie sceny, na których co weekend DJ-e dbają o dobrą zabawę. Do tego Magic Club, do którego przyjedzie tego lata czołówka polskiej sceny rapowej. Sprawdź, czy i kiedy pojawi się także twój ulubiony artysta!

Żabson, Kizo, Zetha, Vladimir Cauchemar – Puerto Bounce

Kto wystąpi dla nas w Bukowie?

Na czoło niezwykle mocnej ekipy, która odwiedzi Magic Club, w najbliższym czasie wysuwa się Żabson, który jest bardzo mocnym punktem każdego line-upu za sprawą swoich licznych koncertowych hitów, do których z pewnością zaliczają się Puerto BounceSexoholik czy Floyd Mayweather. Fani przekonają się o tym na Magicznej Plaży już 29 lipca. Jeśli mówimy o koncertowych gigantach, nie można zapomnieć także o Kizo, którego Disney zdominował zeszłoroczne wakacje. Może szefowi MTS uda się to drugi rok z rzędu? Próbę dokonania tego podejmie w Bukowie 14 sierpnia. Przed nim, 6 sierpnia na Magicznej Plaży wystąpi Kinny Zimmer. Dla młodego reprezentanta SBM Label jest to pierwsza solowa trasa koncertowa, jednak takimi hitami jak Rozmazana kreska czy Krzesło pokazał, że warto przyjść na jego koncert, a występem m.in. na Orange Warsaw Festival tylko to potwierdził. Na koniec wakacji, bo 26 sierpnia, fani nieco cięższego, brudnego, rapowego brzmienia będą mieli okazje usłyszeć Kukona, który przez ostatnie lata wyrobił sobie bardzo solidną markę na naszej scenie rapowej. Bilety na każde z tych wydarzeń są dostępne do kupienia na stronie biletomat.pl.

Żabson, Kizo, Kinny Zimmer, Kukon. Co ich wszystkich łączy? Każdy z nich jest gwiazdą rapu wielkiego formatu. I wszyscy zagrają podczas wyjątkowych koncertów na Magicznej Plaży w Bukowie. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →