kadr z klipu do utworu „Oz" Lordofonu

Czas pójść dalej. Lordofon odchodzi z Asfalt Records


31 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Duet Lordofon poinformował za pośrednictwem swojego Instagrama, że po trzech latach i dwóch wydanych projektach odchodzą z Asfalt Records.

Czas, by odejść

Kolejni artyści opuszczają Asfalt Records. Jakiś czas temu można było usłyszeć o odejściu Mięthy, teraz czas na inny duet, Lordofon. Artyści na swoim Instagramie zamieścili post, w którym dziękują Tytusowi i ekipie Asfalt Records za okazane wsparcie. W trakcie tej współpracy duet wypuścił dwa projekty – EP-kę Plastelina, a także debiutancki legalny album Koło, który zadebiutował wówczas na 6. miejscu zestawienia OLiS. Od czasu tego drugiego albumu minęły już 2 lata, w trakcie których dostaliśmy od Lordofonu jedynie singiel Oz, którego opis nie sugerował nic więcej niż wynagrodzenie dla fanów za oczekiwanie na nowy album. Ciężko jednak się dziwić, patrząc na zmianę wytwórni, która także z pewnością nie nastąpiła z dnia na dzień.

Post z instagrama Lordofonu

Lordofon – Oz

Kolejne odejścia z Asfalt Records

Duet Lordofon to nie jedyni artyści, którzy opuszczają Asfalt Records w ostatnich miesiącach. Na taki sam krok zdecydował się duet Miętha, który podpisał kontrakt z Sony Music. Ciężko nie odnieść wrażenia, że legendarna wytwórnia, która wydawała niegdyś takie legendy jak Fisz, Łona, Rasmentalism, w której swoje pierwsze rapowe kroki „na legalu” stawiali także Taco Hemingway czy Adi Nowak, pustoszeje. Tak naprawdę stałymi punktami Asfalt Records są obecnie O.S.T.R., który zrobił sobie przerwę wydawniczą, a także Meek, Oh Why?, który jednak swój ostatni singiel Olsztyn 152 wydał sumptem własnego kanału. Obecnie najprężniej działającą działalnością Asfaltu zdaje się być promocja podopiecznych akcji Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT. Może to właśnie oni przywrócą wytwórni dawną świetność?

Duet Lordofon poinformował za pośrednictwem swojego Instagrama, że po trzech latach i dwóch wydanych projektach odchodzą z Asfalt Records. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →