kadr z teledysku do utworu „Figaro”

Lordofon przejmą warszawską Pragę. Zdecydowanie warto się tam pojawić


16 września 2022

Podziel się newsem:

Duet Lordofon wystąpi w Warszawie w Pradze Centrum. Będzie to jeden z ostatnich koncertów tegorocznej odsłony cyklu Lato na Pradze.

Najpierw czarny koń, potem Biały Dom

Lordofon to nie tylko klasyczny, warszawski duet na linii MC-producent, ale także pewnego rodzaju zjawisko. Michał Jurek i Maciej Poreda na dobrą sprawę mają swoje pięć minut dopiero przed sobą, a mimo to możemy już mówić tutaj o sukcesie. Debiutancka EP-ka Plastelina z 2019 roku była czymś innym, świeższym i wyróżniającym się. Podobnie zresztą było z ich debiutanckim długogrającym krążkiem – Koło, który został wydany w październiku 2020 roku. Lordofon zaprezentowali na obu wydawnictwach miks tego, co gra im w duszy: punktem wyjścia są tu oczywiście hip-hopowe przewózki, ale nie brakuje także punk-rockowych uderzeń, słodko-gorzkich letniaków czy trapowego bangera. Brzmi to bardzo chaotycznie, ale przemyślana spójność jest jedną z cech charakterystycznych dla tego półgodzinnego materiału.

Koło to wyczekiwana pozycja w Asfalt Records. Zupełnie szczerze, duet nas totalnie zaskoczył, dowożąc bardzo zróżnicowany materiał pod względem stylistycznym. Nie chcę palić niespodzianki, ale żonglowanie stylami i gatunkami, przy jednoczesnym dosypywaniu do pieca naprawdę robi wrażenie

– mówił Tytus, szef i założyciel Asfalt Records przed wydaniem płyty.

Mieszanka wybuchowa się opłaciła, bo Koło zadebiutowało na 6. miejscu zestawienia OLiS.

Lordofon – Grawitacja

Koncert w Praga Centrum już dziś

Pomimo krótkiego koncertowego stażu (przypominam, panowie debiutowali w trakcie pandemii), zdążyli zebrać wokół siebie grono oddanych fanów. W roku 2021 Poreda i Jurek wydali singiel Oz, a w tym roku przecierali koncertowe szlaki. Zwieńczeniem tego lotu będzie dzisiejszy występ w warszawskiej Pradze Centrum, w ramach jednego z ostatnich tegorocznych koncertów z cyklu Lato w Plenerze. Warto się wybrać, aby sprawdzić chłopaków na żywo. I kto wie, może uda Wam się usłyszeć jakieś nowe numery? Start o godzinie 20!

Lordofon przejmie warszawską Pragę i warto się tam pojawić

Duet Lordofon wystąpi w Warszawie w Pradze Centrum. Będzie to jeden z ostatnich koncertów tegorocznej odsłony cyklu Lato na Pradze. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →