Krzysztof Sobczyński

Oz” – nowy singiel grupy Lordofon już w sieci


18 listopada 2021

Podziel się newsem:

Po ponad rocznej przerwie wydawniczej na kanał Asfalt Records trafił nowy utwór grupy Lordofon zatytułowany Oz. Sprawdź.

Po ponad roku od Koła

Zakontraktowany przez Asfalt Records duet w październiku 2020 roku wydał debiutancki album Koło. Dziś, na serwisach streamingowych oraz platformie YouTube pojawił się ich najnowszy utwór. Jak można przeczytać w informacji prasowej:

Po już ponad rocznej przerwie od premiery debiutanckiego krążka Koło warszawska formacja Lordofon powraca ze swoim nowym singlem. Utwór Oz jest wynagrodzeniem dla fanów w oczekiwaniu na nowy, pełnogrający album. Oz to kawałek napisany po długich miesiącach spędzonych w pandemicznej Warszawie – bez żadnych wakacji, bez wyjazdów. Jest wynikiem zbyt długiego patrzenia na ten sam obrazek za oknem, wdychania tego samego brudnego powietrza i ogólnego poczucia braku wolności, które w ostatnim czasie towarzyszyło chyba każdemu z nas – mówi Maciej Poreda, ½ Lordofonu. Razem z premierą utworu na kanale Asfalt Records ukazał się teledysk stworzony przez uczestników tegorocznej edycji Szkoły Teledysków. Mentorem grupy, która stworzyła klip dla Lordofonu był Piotr Onopa, zaś za jego reżyserię odpowiadał Adam Duraj.

Dla fanów Lordofonu oznacza to jednak, że na nowy album długogrający album zespołu będą musieli jeszcze poczekać. Oz nie jest bowiem pierwszym singlem z nadchodzącej płyty.

Lordofon – Oz

Na fali wznoszącej

Zarówno album Koło, jak i wydana wcześniej EP-ka Plastelina przyczyniły się do popchnięcia kariery reprezentantów Asfalt Records mocno do przodu. Zespół udzielił licznych wywiadów, ich utwory Opener oraz Grawitacja zajęły wysokie miejsca na listach przebojów, chociażby „Czwórki” Polskiego Radia, a ostatecznie także zadebiutowali z Kołem na 6 miejscu zestawienia OLiS.

Po ponad rocznej przerwie wydawniczej na kanał Asfalt Records trafił nowy utwór grupy Lordofon zatytułowany Oz. Sprawdź. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Po ponad […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →