fot. Scott Dudelson/Getty / Instagram

Logic uznaje Tekashiego za najlepszy przykład fake’owego rapera


21 lipca 2022

Podziel się newsem:

Czy branża rapowa wymaga kreowania fikcyjnej tożsamości? Logic twierdzi, że tak. W jego opinii dobitnym dowodem jest 6ix9ine.

Logic uważa 6ix9ine’a za wymyśloną postać

Kilka dni temu gościem Logana Paula w cyklu Impaulsive był Logic. Podczas ponad godzinnej rozmowy raper opowiedział o opuszczeniu Def Jamu, szukaniu inspiracji, odcięciu się od mediów społecznościowych oraz wydaniu siedmiuset pięćdziesięciu tysięcy dolarów na karty z Pokemonami. Jednym z wątków było także kreowanie tożsamości w branży. Raper z Maryland stwierdził, że większość obecnych nawijaczy „nosi maski”, a najlepszym przykładem będzie 6ix9ine. Autor Confessions of a Dangerous Mind zaznaczył jednak, że jego stanowisko nie ma zamiaru obrażać Tekashiego i rozpoczynać beefu.

Zobacz: 6ix9ine ponownie łączy siły z Nicki Minaj! Posłuchajcie TROLLZ

Dziewięćdziesiąt dziewięć procent raperów nosi maski, naprawdę nie są tymi, za których się podają. Tekashi 6ix9ine jest najlepszym przykładem. To bardzo oczywiste, że stawia na tę postać. Zwłaszcza jeśli oceniasz na podstawie tego, co powiedział w sądzie. Nie próbuję rozpocząć beefu z 6ix9ine’em! Używam tylko przykładu. Pokazuję, że są tam niektórzy raperzy, którzy są bardziej postacią niż rzeczywistą osobą. Z tego powodu, kiedy ludzie s*ają na ich muzykę, to nie ma znaczenia

– powiedział.

Logic gościem w Impaulsive #335

Kreowanie wizerunku w muzyce nie jest niczym nowym, również w rapie. Jednym z przykładów może być Shock G, członek grupy Digital Underground, w której zaczynał 2Pac. Raper kojarzony był z charakterystycznymi okularami widocznymi m.in. w teledysku do The Humpty Dance. Do nawijaczy o stworzonej tożsamości należy także Rick Ross. Swego czasu założyciel Maybach Music Group przeżył kryzys wizerunkowy, kiedy okazało się, że przed rozpoczęciem kariery pracował jako strażnik więzienny.

Digital Underground – The Humpty Dance

Czy branża rapowa wymaga kreowania fikcyjnej tożsamości? Logic twierdzi, że tak. W jego opinii dobitnym dowodem jest 6ix9ine. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Logic uważa 6ix9ine’a za wymyśloną postać Kilka dni temu […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →