kadr z serialu „The Office”

Dwight Schrute produkuje muzykę w studiu Logica


03 stycznia 2023

Podziel się newsem:

Logic zamieścił na swoim Instagramie nagranie, na którym Rainn Wilson, znany z roli Dwighta Schrute’a w The Office, prezentuje autorski bit.

Dwight producent

Postać Dwighta Schrute’e, ekscentrycznego sprzedawcy pracującego w firmie Dunder Mifflin, bezsprzecznie przeszła do popkultury. To jeden z najbardziej charakterystycznych bohaterów z amerykańskiej wersji serialu The Office. Choć od premiery ostatniego odcinka produkcji minęło już blisko 10 lat, postać grana przez Rainna Wilsona cieszy się do dzisiaj ogromną popularnością i sympatią. Tym bardziej, że The Office króluje w streamingu i zyskuje coraz to nowych fanów. Stąd też ciężko dziwić się reakcji miłośników serialu, gdy aktor pojawił się w studiu nagraniowym u… rapera Logica. Artysta z Rockville zamieścił na swoim instagramie nagranie, na którym Wilson prezentuje stworzony przez siebie bit. Ciężko podejrzewać, by aktor miał zamiar spróbować swoich sił w branży muzycznej, ale pewne jest, że jego produkcje cieszyłyby się ogromnym zainteresowaniem. Kto nie chciałby mieć na płycie bitu od Dwighta Schrute’a?

Wideo zamieszczone na instagramie Logica

Rainn Wilson, a raczej Rainnfall Heat Wave Extreme Winter

Jakiś czas temu o Rainnie Wilsonie zrobiło się głośno, gdy zmienił swoje imię na Rainnfall Heat Wave Extreme Winter. Zrobił to stronie internetowej Arctic Risk Platform, gdzie pomógł mu specjalny generator. Choć taka zmiana nie ma mocy urzędowej, Wilson potraktował ten temat bardzo poważnie. Podzielił się swoimi przemyśleniami dotyczącymi zmian klimatycznych na Twitterze, na którym jest bardzo aktywny:

Logic zamieścił na swoim Instagramie nagranie, na którym Rainn Wilson, znany z roli Dwighta Schrute’a w The Office, prezentuje autorski bit. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →