The Office” jeszcze w tym roku ukaże się jako mobilna gra na telefon


10 września 2021

Podziel się newsem:

Gra The Office to niewątpliwie ogromna gratka dla wszystkich fanów serialu. Tytuł pozwoli na przeżycie pamiętnych scen z serialu i podjęciu samodzielnych prób, aby utrzymać Dunder Mifflin na powierzchni – wraz z jego pracownikami.

The Office z małego ekranu na jeszcze mniejszy

Tytuł obecnie jest chodliwy, niczym najnowsze wrzuty od Eda Sheerana, a może nawet bardziej. Jeszcze w sierpniu Internet obiegła informacja, że kultowy serial trafi na Netflixa i wydawałoby się, że dla polskich fanów nie nadejdą już lepsze wiadomości. Tymczasem… Wszystko wskazuje na to, że miłośnicy The Office na całym świecie mają szczególne powody do radości, bowiem już wkrótce ma ukazać się nowa gra na telefonu komórkowe inspirowana serialem.

Za dystrybucję tytułu jest odpowiedzialna kanadyjska firma Leaf Mobile zajmująca się dystrybucją darmowy gier mobilnych i jej spółka zależna, East Side Games w ten czwartek zaprezentowali The Office: Somehow We Manage inspirowany amerykańską wersją sitcomu. Projekt został opracowany we współpracy z Universal Games i platformami cyfrowymi.

Przeczytaj:The Office” wkrótce na Netflixie (w całości)

The Office Netflix Premiera

Rządzisz tym sam

Gra według wszelkich zapewnień ma ukazać się jeszcze w tym roku. Sygnowana znakiem The Office produkcja będzie dostępna całkowicie za darmo. Wśród postaci występujących w grze pojawią się oczywiście Michael Scott, Jim Halpert, Pem Beesly i Dwight Schrute. Celem użytkownika będzie zdobywać przychody, odnotowywać zyski, ograniczać straty i sprawić, żeby Dunder Mifflin funkcjonowało bez zarzutów. Gracze poprzez branie udziału w dodatkowych eventach odblokują nowe wersje startowych postaci. Będą także mogli samodzielnie budować biurka dla swoich ulubionych bohaterów.

Możliwość przeniesienia pięciokrotnego zdobywcy nagrody Emmy, serialu komediowego „The Office” na urządzenia mobilne w naszym charakterystycznym stylu jest dla zaszczytem dla firmie LEAF. Nie możemy się doczekać, aby podzielić się tym nowym doświadczeniem ze wszystkimi, od nowych odbiorców po zagorzałych fanów Dunder Mifflin

– powiedział Darcy Taylor, dyrektor generalny LEAF.
„The Office” jeszcze w tym roku ukaże się jako mobilna gra na telefon

Zapowiedziano, że tytuł ukaże się jeszcze w tym roku, aczkolwiek nie podano jeszcze konkretnej daty.

Gra The Office to niewątpliwie ogromna gratka dla wszystkich fanów serialu. Tytuł pozwoli na przeżycie pamiętnych scen z serialu i podjęciu samodzielnych prób, aby utrzymać Dunder Mifflin na powierzchni – wraz z jego pracownikami. The Office z małego ekranu na jeszcze mniejszy Tytuł obecnie jest chodliwy, niczym najnowsze wrzuty od Eda Sheerana, a może nawet […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →