Little Dragon z kolejną zapowiedzią nowego albumu. Posłuchajcie singla „Hold On”


29 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Little Dragon w marcu wydadzą nowy album. Do sieci trafił właśnie kolejny singiel – Hold On. Posłuchajcie.

New Me, Same Us – nowy album Little Dragon ukaże się w marcu

Nowy krążek od zespołu Little Dragon zatytułowany będzie New Me, Same Us i ukaże się 27 marca, nakładem wytwórni Ninja Turtle. Będzie to już szósty album w dorobku szwedzkiej grupy z charyzmatyczną Yukimi Nagano na czele. Jak zapowiadają muzycy, nowy album będzie powrotem do korzeni – podczas sesji ponownie zakochali się w swoich instrumentach: bębnach, basie, harfie, gitarze i ludzkim głosie.

Może to zabrzmi dziwnie, bo tworzymy razem od tylu lat, ale to chyba najbardziej zespołowy album z wszystkich naszych nagrań. Nauczyliśmy się wzajemnej uczciwości, każdy z nas wie jak hamować swoje ego, by wspólnie stworzyć coś znaczącego i dobrego.

Do sieci trafił właśnie kolejny singiel, który znajdzie się na płycie. Posłuchajcie utworu Hold On.

Little Dragon – Hold On

Little Dragon – koncert w Polsce – bilety

Na dwa tygodnie przed premierą płyty New Me, Same Us, szwedzki zespół zagra koncert w Polsce. Nowego materiału przedpremierowo będzie można posłuchać 13 marca w warszawskim klubie Niebo. Bilety są jeszcze dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

Little Dragon w marcu wydadzą nowy album. Do sieci trafił właśnie kolejny singiel – Hold On. Posłuchajcie. New Me, Same Us – nowy album Little Dragon ukaże się w marcu Nowy krążek od zespołu Little Dragon zatytułowany będzie New Me, Same Us i ukaże się 27 marca, nakładem wytwórni Ninja Turtle. Będzie to już szósty […]

Little Dragon - Warszawa, Niebo | 13.03.2020

Biletomat.pl
od 100 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →