Little Dragon ponownie zagrają w Polsce


24 października 2019

Podziel się newsem:

Little Dragon wracają do Polski! W przyszłym roku zespół zagra klubowy koncert w Warszawie. Sprawdźcie, dlaczego nie powinno Was tam zabraknąć!

Szwedzka grupa Little Dragon to jedna z obecnie najciekawszych formacji muzycznych. Zespół z charyzmatyczną wokalistką Yukimi Nagano na czele podbija gusta słuchaczy na całym świecie.

Ich ostatnie wydawnictwa to Lover Chanting EP oraz wcześniejszy Season High, które grupa promowała niedawno na koncercie w Polsce, który zagrali w ramach Fest Festiwalu 2019 w Chorzowie. Ten występ potwierdził świetną formę, w jakiej są i porwał publikę do zabawy za sprawą swoich szalonych dźwięków i muzycznego performance’u, który prezentowała liderka Yukimi Nagano. Relację z festiwalu przeczytacie tutaj.

Little Dragon – Lover Chanting

Little Dragon – koncert w Polsce, bilety

Podobnych, a nawet jeszcze bardziej intensywnych doznań, które zapewnia zespół Little Dragon będziecie w stanie doświadczyć już niedługo. Na początku przyszłego roku grupa powróci do Polski na swój solowy koncert. 13 marca 2020 roku zagrają w warszawskim klubie Niebo w ramach dużej, światowej trasy. Bilety w cenie 80 – 100 PLN kupicie na Biletomat.pl.

Little Dragon w Polsce

Jeśli wciąż nie jesteście przekonani – posłuchajcie najnowszego singla Little Dragon i koniecznie przeczytajcie nasz wywiad z wokalistką grupy – Yukimi Nagano!

Little Dragon – Tongue Kissing

Little Dragon wracają do Polski! W przyszłym roku zespół zagra klubowy koncert w Warszawie. Sprawdźcie, dlaczego nie powinno Was tam zabraknąć! Szwedzka grupa Little Dragon to jedna z obecnie najciekawszych formacji muzycznych. Zespół z charyzmatyczną wokalistką Yukimi Nagano na czele podbija gusta słuchaczy na całym świecie. Ich ostatnie wydawnictwa to Lover Chanting EP oraz wcześniejszy […]

Little Dragon - Warszawa, Niebo | 13.03.2020

Biletomat.pl
80 - 100 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →