JFDR – wschodząca gwiazda islandzkiej sceny na trzech koncertach w Polsce


30 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Islandka zagra w kwietniu w Warszawie, Katowicach i Poznaniu. JFDR promować będzie album New Dreams, który ukaże się wiosną.

JFDR to solowy projekt utalentowanej islandzkiej wokalistki Jófríður Ákadóttir, która występowała w takich grupach jak: Samaris, Pascal Pinon czy Gangly oraz współpracowała z Low Roar i Lapalux.

Wokalista wśród swoich inspiracji wymienia takich artystów jak: Joni Mitchell, Arthur Russell, Steve Reich, Enya, Björk i Yoko Ono. Swój solowy autorski materiał po raz pierwszy zaprezentowała na albumie Brazil, który ukazał się w 2017 roku.

New Dreams – nowa płyta od JFDR już w marcu

Na 13 marca 2020 roku zaplanowana jest premiera jej najnowszego krążka o tytule New Dreams. Wyprodukował ją Josh Wilkinson, a zmiksował Paul Corley (Sigur Rós, Yves Tumor). New Dreams to kameralne piosenki pierwotnie rozpisane na vokal, pianino i gitarę, które nabierają mocy za sprawą pomysłowych elektronicznych aranżacji.

Posłuchajcie najnowszego utworu shimmer, który zapowiada płytę:

JFDR – shimmer, posłuchajcie singla

JFDR na trzech koncertach w Polsce – bilety

Młoda Islandka, w ramach trasy promującej najnowsze wydawnictwo, w kwietniu zawita do Polski na aż trzy koncerty. Będzie można posłuchać jej na żywo 17 kwietnia w warszawskim klubie Niebo, 18 kwietnia w katowickim Rialto oraz 19 kwietnia w Poznaniu w Scenie Na Piętrze.

Bilety na wszystkie koncerty są już dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
od 45 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.