Lana Del Rey nagrała album z coverami piosenek country

Podziel się newsem:

Lana Del Rey ponownie zaskakuje! Tym razem artystka stworzyła album z coverami piosenek country. W zanadrzu ma też inne folkowe projekty.

Chemtrails Over the Country Club nadchodzi. To jednak nie wszystko!

Zdaje się, że 2021 będzie kolejnym intensywnym i niezwykle płodnym rokiem dla Lany Del Rey. Jej najnowszy, siódmy album Chemtrails Over the Country Club już czeka na swoją premierę, która będzie miała miejsce 19 marca. To jednak nie wszystko, co amerykańska wokalistka przygotowała na ten rok.

Lana Del Rey powraca do country i folku

W najnowszej rozmowie z brytyjskim magazynem muzycznym MOJO, Lana Del Rey zdradziła, że ma już nagrany kolejny album z własnymi interpretacjami piosenek country.

Wróciłam do piosenek Ride i Video Games, i pomyślałam, że są trochę country. Z pewnością nie są to popowe piosenki. Może sposób, w jaki zostały zremasterowane jest popowy, ale na pewno jest w nich coś Amerykany. Zobaczmy co z tego wyjdzie. Nie zamierzam używać elektrycznej gitary stalowej w każdej piosence, ale ich pisanie idzie mi naprawdę łatwo.

To jednak wciąż nie wszystko, bo Lana dodała w rozmowie, że ma w zanadrzu przygotowaną jeszcze większą kolekcję folkowych projektów. Czekamy na efekty tych eksploracji!

Lana Del Rey nowy album z coverami piosenek country
Lana Del Rey

Lana Del Rey ponownie zaskakuje! Tym razem artystka stworzyła album z coverami piosenek country. W zanadrzu ma też inne folkowe projekty. Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada za twoje ulubione filmy. Dlaczego A24 jest tak kultowe? Chemtrails […]


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →