Lana Del Rey nagrała album z coverami piosenek country

Podziel się newsem:

Lana Del Rey ponownie zaskakuje! Tym razem artystka stworzyła album z coverami piosenek country. W zanadrzu ma też inne folkowe projekty.

Reklama

Chemtrails Over the Country Club nadchodzi. To jednak nie wszystko!

Zdaje się, że 2021 będzie kolejnym intensywnym i niezwykle płodnym rokiem dla Lany Del Rey. Jej najnowszy, siódmy album Chemtrails Over the Country Club już czeka na swoją premierę, która będzie miała miejsce 19 marca. To jednak nie wszystko, co amerykańska wokalistka przygotowała na ten rok.

Lana Del Rey powraca do country i folku

W najnowszej rozmowie z brytyjskim magazynem muzycznym MOJO, Lana Del Rey zdradziła, że ma już nagrany kolejny album z własnymi interpretacjami piosenek country.

Wróciłam do piosenek Ride i Video Games, i pomyślałam, że są trochę country. Z pewnością nie są to popowe piosenki. Może sposób, w jaki zostały zremasterowane jest popowy, ale na pewno jest w nich coś Amerykany. Zobaczmy co z tego wyjdzie. Nie zamierzam używać elektrycznej gitary stalowej w każdej piosence, ale ich pisanie idzie mi naprawdę łatwo.

To jednak wciąż nie wszystko, bo Lana dodała w rozmowie, że ma w zanadrzu przygotowaną jeszcze większą kolekcję folkowych projektów. Czekamy na efekty tych eksploracji!

Lana Del Rey nowy album z coverami piosenek country
Lana Del Rey

Lana Del Rey ponownie zaskakuje! Tym razem artystka stworzyła album z coverami piosenek country. W zanadrzu ma też inne folkowe projekty. Chemtrails Over the Country Club nadchodzi. To jednak nie wszystko! Zdaje się, że 2021 będzie kolejnym intensywnym i niezwykle płodnym rokiem dla Lany Del Rey. Jej najnowszy, siódmy album Chemtrails Over the Country Club […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.