Facebook/Kwiat Jabłoni

Kwiat Jabłoni przekłada trasę i dokłada pulę biletów na niektóre koncerty


26 marca 2021

Podziel się newsem:

Kwiat Jabłoni od roku pozostaje w zawieszeniu. Koncerty, które miały być Pożegnaniem z Niemożliwym, płynnie przekształciły się w trasę promującą ich nowy album Mogło być nic, lecz… Wszystko wskazuje na to, że minie jeszcze trochę czasu, nim duet zagra nowy materiał na żywo.

Kwiat Jabłoni – niestety nie tym razem

Fani czekali na nich z niecierpliwością. Rok przerwy od koncertów w przypadku tak rozchwytywanego duetu to stanowczo za długo. Zwłaszcza, że w międzyczasie Kasia i Jacek zdążyli wydać swój drugi album – Mogło być nic. Pierwotny kształt planowanej trasy rozmył się przez nadejście nowego materiału, a występy… znowu zostały przełożone. Można tu mówić o wyjątkowym pechu, bowiem w przeciągu ostatnich dwóch tygodni, wielu artystów zdołało wznowić swoją działalność i spotkać się z fanami po raz pierwszy od listopada. Kwiat Jabłoni miał wystartować z koncertami za niecałe dwa tygodnie, jednak przez obecną sytuację epidemiologiczną, zespół wyruszy w trasę najwcześniej w czerwcu.

Kwiat Jabłoni redefiniuje pojęcie syndromu drugiej płyty – wywiad, przeczytaj

Kwiat Jabłoni przekłada trasę z albumem Mogło być nic
fot. Robert Ryncarz

Kwiat Jabłoni – trzymamy kciuki za czerwiec

Na Facebooku zespołu pojawiło się obszerne obwieszczenie, w którym czytamy:

Na wiosenne koncerty czekaliśmy bardzo niecierpliwie, marzyliśmy o nich, skreślaliśmy dni na ścianie odliczając do pierwszej daty… nawet nie dopuszczaliśmy do siebie myśli, że te szczegółowo obmyślone przez nas muzyczne wydarzenia mogłyby się nie odbyć. Podczas kwietniowej trasy mieliśmy przecież po raz pierwszy zagrać dla Was utwory z naszej najnowszej płyty „Mogło być nic”. Tak się jednak nie stanie. Dziś sytuacja związana z drastycznie wzrastającą ilością zachorowań w Polsce i wprowadzone nowe obostrzenia nie pozwalają nam na rozpoczęcie trasy, na którą tak bardzo czekaliśmy.

Na całą trasę sprzedały się tysiące biletów. To jednak nie są dla nas po prostu cyferki. Wiemy, że każdy widniejący na ekranie zakup biletu to po drugiej stronie nasz słuchacz, który również całym sobą wyczekuje koncertowych doznań. Nie chcemy trzymać Was w niepewności do ostatniej chwili, dlatego zdecydowaliśmy się przenieść wszystkie kwietniowe koncerty. Większość z nich (poza Toruniem) odbędą się w na nowo wybranych miejscach, czyli w plenerach, co daje nam o wiele większe szanse na ich realizację w letnich miesiącach.

Bardzo chcę patrzeć na tę zapowiedź optymistycznie. I naprawdę, dałabym wszystko, żeby móc wierzyć w te zapewnienia. W obecnych czasach pewną dominantą jest jednak niepewność. Dlatego, mimo szczerych nadziei – sama wolę się nie nastawiać. Równie kulawo liczę na to, że to zapewni mi brak rozczarowania.

Kwiat Jabłoni – Buka

Kwiat Jabłoni – harmonogram koncertów

  • 07.04 – TORUŃ / CKK Jordanki –> 06.06 (CKK Jordanki)
  • 10.04 – GDAŃSK / Ergo Arena –> 26.06 (koncert plenerowy)
  • 14.04 – WARSZAWA / Torwar –> 27.06 (koncert plenerowy)
  • 15.04 – KATOWICE / Spodek –> 1.07 (koncert plenerowy)
  • 19.04 – ŁÓDŹ / Atlas Arena –> 1.08 (koncert plenerowy)
  • 20.04 – POZNAŃ / Hala MTP –> 25.06 (koncert plenerowy)
  • 25.04 – KRAKÓW / Tauron –> 4.07 (koncert plenerowy)
  • 26.04 – WROCŁAW / Hala Stulecia –> 29.08 (koncert plenerowy)

Większość przeniesionych koncertów zespołu została przemianowana na występy plenerowe. Być może będzie to wyjście i środek zaradczy przeciwko ewentualnemu wstrzymaniu wszelkich inicjatyw klubowych. W sprzedaży pojawiła się również dodatkowa pula biletów na koncerty w Katowicach, Łodzi, Poznaniu, Krakowie i Wrocławiu.

Na wiosenne koncerty czekaliśmy bardzo niecierpliwie, marzyliśmy o nich, skreślaliśmy dni na ścianie odliczając do…

Opublikowany przez Kwiat Jabłoni Czwartek, 25 marca 2021

Kwiat Jabłoni od roku pozostaje w zawieszeniu. Koncerty, które miały być Pożegnaniem z Niemożliwym, płynnie przekształciły się w trasę promującą ich nowy album Mogło być nic, lecz… Wszystko wskazuje na to, że minie jeszcze trochę czasu, nim duet zagra nowy materiał na żywo. Kwiat Jabłoni – niestety nie tym razem Fani czekali na nich z […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.