Kup bilety na festiwal sportów akcji – Baltic Games w Gdańsku

Obserwuj nas na instagramie:

Baltic Games to odbywający się w Gdańsku, największy w Polsce festiwal sportów akcji. 3-dniowe wydarzenie w tym roku odbędzie się w dniach 19-21 lipca.

Podczas trzech dni Baltic Games na uczestników będą czekać dwa skateparki, rampa big air oraz dance park, gdzie odbywać się będą zawody i aftery. Będzie to niezwykła okazja do zobaczenia najlepszych zawodników SKATE, BMX i MTB z całego świata.

Dodatkowo, poza atrakcjami sportowymi, na scenie odbywać się będą także koncerty polskich i zagranicznych gwiazd hip-hopu.

Znamy już trzech pierwszych artystów, którzy wystąpią podczas Baltic Games. Są to:

  • bytomski przedstawiciel QueQuality – Kartky,
  • raper, który jest na scenie od dwudziestu lat i ma koncie 15 albumów studyjnych – O.S.T.R.
  • oraz pochodzący z Torunia, współzałożyciel formacji Proximite – Małpa
  • raper, freestylowiec – Solar
  • kolejny przedstawiciel QueQuality – Guzior
  • młody przedstawiciel warszawskiej sceny hip-hopowej – Skip

Zobacz, jak było podczas ubiegłorocznej edycji:

Festiwal odbędzie się w dniach 19-21 lipca na Stadionie Energa w Gdańsku. Bilety na pojedyncze dni i karnety możecie kupić na stronie Biletomat.pl.

Baltic Games to odbywający się w Gdańsku, największy w Polsce festiwal sportów akcji. 3-dniowe wydarzenie w tym roku odbędzie się w dniach 19-21 lipca. Podczas trzech dni Baltic Games na uczestników będą czekać dwa skateparki, rampa big air oraz dance park, gdzie odbywać się będą zawody i aftery. Będzie to niezwykła okazja do zobaczenia najlepszych zawodników SKATE, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →