Kult wystąpi w Poznaniu w ramach Pomarańczowej Trasy


17 października 2020

Podziel się newsem:

Kult już kawałek czasu jest na scenie i nieprzerwanie robi zamieszanie – muzyczne, społeczne, no i polityczne. Kazik ze swoim zespołem to lubi najbardziej – wtykanie kija w mrowisko. Grupa wystąpi w Poznaniu – dość przewrotnie – 11 listopada.

Kult – na scenie do samego końca

Zespół z rodzaju tych, które po prostu się zna i z łatwością wymieni się trzy ich piosenki w ciągu pięciu sekund. Skład bardzo polski, związany z naszym krajem nie tylko przez pochodzenie muzyków, ale co ważniejsze, przez swoją twórczość. Nie do końca wygodną, nie do końca grzeczną i ugłaskaną. Prędzej już: przewrotną, ostrą, nie zostawiającą po sobie suchej nitki. Stara szkoła buntu, ta era w muzyce właściwie dogasała – a okazuje się, jak bardzo jest potrzebna.

Kult

Kult – autentyczność nadal w cenie

Zespół z Kazikiem Staszewskim na czele obecnie święci triumfy. Pomarańczowa Trasa za pasem, a tymczasem grupa właśnie wydaje swój koncertowy album z festiwalu Pol’and Rock 2019. Kult zgromadził na swoim występie niemal milion widzów – więc jeśli zwlekacie z kupnem biletów, to może być dla Was jasny sygnał, że należy się śpieszyć. Granie prawdziwe i szczere zawsze znajdzie swoich amatorów, bez względu na wiek, płeć oraz inne społeczne bariery.

Kult – Mieszkam w Polsce

Ta formacja nie musi już niczego nikomu udowadniać. Zrobili swoje, osiągnęli sukces, a dalej trwają przy drodze, którą obrali na początku. Niewygodnej z pewnością, ale właśnie za to uwielbia ich publiczność.

Kult
fot. Maciek Drewniak

Kult – 11 listopada, Poznań – bilety

Zespół wystąpi 11 listopada w Poznaniu na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Wejściówki na wydarzenie są dostępne na stronie Biletomat.pl.

zdjęcie główne: foto. Maciej Drewniak

Kult już kawałek czasu jest na scenie i nieprzerwanie robi zamieszanie – muzyczne, społeczne, no i polityczne. Kazik ze swoim zespołem to lubi najbardziej – wtykanie kija w mrowisko. Grupa wystąpi w Poznaniu – dość przewrotnie – 11 listopada. Kult – na scenie do samego końca Zespół z rodzaju tych, które po prostu się zna […]

Kult | MTP 3A, Poznań

Biletomat.pl
99-110 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →