Kuchnia Caroline”, „Kwartet” i inne. Zobacz, co w weekend grają w teatrze


07 października 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Jesień to czas teatralnego ożywienia: grane są rzeczy nowe, do łask wracają także spektakle, cieszące się szczególnym powodzeniem wśród publiczności. Są takie tytuły, do których po prostu się wraca. Może wśród zaktualizowanego repertuaru, znajdziecie coś specjalnego dla siebie?

Teatr bardzo słusznie jest teraz rozrywką dostępną. Są spektakle oraz spektakle, ale za najlepszą grę aktorską i to podziwianą z tak bliska, nie żal poświęcić wieczora czy trzech biletów do kina. Stykanie się ze sztuką w bliskim kontakcie jest nam potrzebne, a co daje nam do tego lepszą przestrzeń, niż właśnie teatr? Koniecznie sprawdźcie, co takiego wystawia się w Warszawie, Krakowie i Poznaniu.

Teatr Słowackiego O Kotach

9-11 października – Kuchnia Caroline – Teatr Współczesny, Warszawa

Teatr Współczesny, Kuchnia Caroline

Godzina:  19.00
Obsada: Katarzyna Dąbrowska, Andrzej Zieliński, Konrad Szymański, Vanessa Aleksander, Szymon Mysłakowski, Monika Krzywkowska i inni
Bilety: 74-84 zł, kup na ewejściówki.pl

Historia o idealnym życiu Caroline Mortimer – kobiety sukcesu, perfekcyjnej pani domu, przykładnej matki i żony. Prowadzi popularny program telewizyjny, jej książki kucharskie rozchodzą się w olbrzymich nakładach, syn święci sukcesy na studiach, mąż jest wspierającym partnerem… Czego można chcieć więcej? Tego, żeby to – choć w połowie, faktycznie było prawdą.

8-11 października – Kwartet – Teatr Ateneum, Warszawa

Teatr Artenum Kwartet

Godzina: 19.00
Obsada: Krzysztof Tyniec, Marzena Trybała, Magdalena Zawadzka, Krzysztof Gosztyła
Bilety: 120 zł, kup na ewejściówki.pl

Historia toczy się w domu spokojniej starości dla artystów, którzy zeszli już ze sceny. Spotykają się tam wykonawcy kwartetu z IV aktu opery Rigoletto Giuseppe Verdiego, niegdyś przyjaciele jedna z par była nawet małżeństwem!), obecnie zmęczeni rzeczywistością staruszkowie. Złośliwi i cyniczni, z rozrzewnieniem wracają do czasów swojej scenicznej świetności i ostatkiem sił próbują odtworzyć wykonanie, które niegdyś przyniosło im sławę.

Sprawdź także inne wydarzenia teatralne w Warszawie


9-11 października – O Kotach – Teatr im. Juliusza Słowackiego, Kraków

Teatr im. Juliusza Słowackiego O Kotach

Godzina: 19.00
Obsada: Anna Tomaszewska, Tomasz Wysocki, Agnieszka Kościelniak, Mateusz Bieryt
Bilety: 50-60 zł, kup na ewejściówki.pl

Przeniesione na teatralne deski wiersze Charlesa Bukowskiego prosto z tomiku O kotach. Jest to historia śpiewana, w której występują cztery typy naszych zwierzęcych przyjaciół: sympatycznego i pociesznego, podwórkowego łapserdaka o nieustannie podrapanym nosie, wyelegantowaną o wysokich standardach kocicę, a także pupila na wpół jeszcze dzikiego. Co lub kogo?) takiego rozpoznamy w tytułowych kotach?

Sprawdź także inne wydarzenia teatralne w Krakowie


10 października – Alibi od Zaraz – ATM Scena na Bielanach, Wrocław

Teatr ATM Scena na Bielanach Alibi od Zaraz

Godzina: 17.00
Obsada: Anna Korcz, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Małgorzata Potocka, Aleksandra Szwed, Marcin Troński, Wojciech Wysocki i inni
Bilety: 80 zł, kup na ewejściówki.pl

Jakie kłamstwo jest zdolny wymyślić mężczyzna, przyłapany na zdradzie? Michel pod nieobecność żony zaprasza do domu atrakcyjną, młodą kobietę. Gdy robi się gorąco, niespodziewanie wraca połowica mężczyzny, a ten, by ratować się przed rozwodem z dobrze sytuowaną małżonką, wymyśla niedorzeczny scenariusz, w który zresztą wciąga swoją niedoszłą kochankę. Czy druga połowa Michela uwierzy w któreś z jego kłamstw?

Sprawdźcie również inne wydarzenia teatralne we Wrocławiu


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia teatralnego i nie tylko, w swoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco!

Tango – https://www.tangoapp.pl/

Tango Rytmy

Jesień to czas teatralnego ożywienia: grane są rzeczy nowe, do łask wracają także spektakle, cieszące się szczególnym powodzeniem wśród publiczności. Są takie tytuły, do których po prostu się wraca. Może wśród zaktualizowanego repertuaru, znajdziecie coś specjalnego dla siebie? Teatr bardzo słusznie jest teraz rozrywką dostępną. Są spektakle oraz spektakle, ale za najlepszą grę aktorską i […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.