materiały prasowe

Kuba Knap ruszył ze sprzedażą specjalnego noża sygnowanego swoją ksywą


20 grudnia 2021

Obserwuj nas na instagramie:

W relacji na Instagramie Kuby Knapa pojawiła się dziś wrzutka odsyłająca do osobnego konta rapera, @tipiKnapa. Po wejściu na profil zostajemy przekierowani na stronę tipiknapa.pl, gdzie czekają nas niespodzianki.

Nóż Kuby Knapa

Kuba Knap wyskoczył z niezwykłym, na pozór niezwiązanym z jego dotychczasową działalnością pomysłem – wyprodukował i zaczął sprzedawać profesjonalny, ręcznie robiony nóż.

Moja podróż przez życie składa się ze spotkań i jest podróżą przez ludzi. Drugi człowiek, ten przede mną, jest przygodą i sensem mojego świata, i poznanie go sprawia, że rośnie we mnie wdzięczność. Z tej wdzięczności wylewają się ze mnie kolejne teksty na kolejne albumy, jednak wiem, że samym dobrym słowem nie da się uporządkować świata wokół siebie. Wiara w słusznośc takiej postawy sprawiła, że długo szukałem produktu, za który dumnie mógłbym wstawić swoje nazwisko- do momentu, w którym życie mi go zaprezentowało.

Ten nóż jest tylko efektem ubocznym poszukiwań odpowiedzi na dużo większe pytania: Co jest istotą człowieczeństwa? Czym jest prawdziwe męstwo? Jak budować wolność i na jakim fundamencie ją oprzeć? Dziś mam wspaniałą rodzinę, własny las i gospodarstwo, przyjaciół z pasji, muzykę i słowa, a także mnóstwo dobrych ludzi wokół i pragnę o to wszystko dbać jak potrafię najlepiej. Taką czuję odpowiedzialność, a bez niej wolność nie istnieje.

– napisał Knap na stronie produktu

Przeczytaj także: Nowy singiel Kosiego z jego nadchodzącej płyty

Dalej możemy przeczytać dokładną historię opisującą, jak Kuba wraz z przyjaciółmi wpadł na pomysł wyprodukowania profesjonalnego noża i jak go zrealizował. Co da się wywnioskować z tekstu, wszystkiego jego poczynania mają głęboką wartość symboliczną i są odzwierciedleniem wartości, którymi raper kieruje się w życiu.

Cel przyświeca nam następujący – dać ludziom coś, co jest nie tylko trwałe i potrzebne, ale też piękne, wykonane ręcznie z pasją i prezentowane z dumą. Ja ze swojej strony świadczę o tym własnym nazwiskiem i dopisuję dwa słowa, pojęcia nierozłączne, które przychodzą mi na myśl jako pierwsze, kiedy myślę o takim nożu – wolność i odpowiedzialność.

– obwieścił raper
Kuba Knap
Nóź Kuby Knapa, fot. Bartek Wiski

Nóż do nabycia na stronie tipiknapa.pl

W relacji na Instagramie Kuby Knapa pojawiła się dziś wrzutka odsyłająca do osobnego konta rapera, @tipiKnapa. Po wejściu na profil zostajemy przekierowani na stronę tipiknapa.pl, gdzie czekają nas niespodzianki. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →