Kto zagra na Olsztyn Green Festival 2020? Już wiemy!


06 grudnia 2019

Podziel się newsem:

Sezon ogłoszeń trwa! Pierwszymi nazwiskami, które zaprezentują się w przyszłym roku na festiwalowych scenach podzielił się również Olsztyn Green.

Olsztyn Green Festival to zdecydowanie wyjątkowe wydarzenie na mapie letnich imprez muzycznych w Polsce. Choć nie jest to festiwal, który zaprasza największe, światowe gwiazdy, to wciąż zachwyca. Czym? Niezwykłą atmosferą!

Olsztyn Green Festival 2020

Olsztyn Green Festival, czyli wyjątkowy klimat i najlepsza, polska muzyka

Dwie sceny położone na plaży przy jeziorze Ukiel i trzy gorące, sierpniowe dni z najlepszą polską muzyką to coś, co co roku przyciąga do Olsztyna wielu fanów. Potwierdzeniem tego jest ostatnia, w całości wyprzedana edycja festiwalu.

Zobacz jak wyglądał Olsztyn Green Festival 2019

Natalia Przybysz, Muniek Staszczyk i Karaś/Rogucki na Olsztyn Green Festival 2020

Jak będzie w przyszłym roku? Z pewnością co najmniej tak samo dobrze. Olsztyn Green Festival właśnie podzielił się pierwszymi nazwiskami artystów, którzy zagrają nad jeziorem Ukiel w 2020 roku. Line-up rozpoczyna się naprawdę dobrze, bowiem otwierają go Natalia Przybysz, Muniek Staszczyk oraz nowy projekt Karaś/Rogucki, czyli artyści, którzy są aktualnie na absolutnym topie, jeśli chodzi o polską scenę.

Przyszłoroczna edycja Olsztyn Green Festival odbędzie się w dniach 14 – 16 sierpnia. Już teraz zachęcamy, abyście zaplanowali sobie te trzy wakacyjne dni w urokliwym Olsztynie. Bilety już w sprzedaży!

Olsztyn Green Festival 2020

Sezon ogłoszeń trwa! Pierwszymi nazwiskami, które zaprezentują się w przyszłym roku na festiwalowych scenach podzielił się również Olsztyn Green. Olsztyn Green Festival to zdecydowanie wyjątkowe wydarzenie na mapie letnich imprez muzycznych w Polsce. Choć nie jest to festiwal, który zaprasza największe, światowe gwiazdy, to wciąż zachwyca. Czym? Niezwykłą atmosferą! Olsztyn Green Festival, czyli wyjątkowy klimat […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Festiwale

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →