Krzysztof Krawczyk chce nagrać album z raperami?

Obserwuj nas na instagramie:

Najwyraźniej ktoś poczuł piniondz po głośnym trapowym remiksie “Chciałem być”. O tym, że Krzysztof Krawczyk szuka raperów do współpracy, poinformował na Facebooku manager piosenkarza.

– Quebonafide to największy miłośnik mojego artysty Krzysztofa Krawczyka ze świata rapu i hip-hopu. Bardzo proszę o kontakt jego lub jego management. Planujemy płytę z najlepszymi postaciami hip hopu i rapu w Polsce – napisał na swoim facebookowym profilu manager Krzysztofa Krawczyka, Andrzej Kosmala. Manager dołączył też do postu blend utworów “Bo jesteś ty” Krawca i “Manekin” Quebonafide.

Nie jesteśmy na sto procent pewni, czy płyta z raperami to pomysł na serio, czy jedynie odpowiedź na wezwanie internautów do występu Krzysztofa Krawczyka na tegorocznym Hip Hop Kempie. Na Facebooku w stosownym wydarzeniu domagało się tego ponad 1300 osób. Sam Krzysztof o polskim hip-hopie podobno wypowiada się w ciepłych słowach. Byłby to niewątpliwie ciekawy kolejny rozdział w opasłej dyskografii tego nietuzinkowego artysty.

źródło: cgm.pl

Interesują Cię newsy ze świata polskiej muzyki? Polub Rytmy.pl na Facebooku.

Najwyraźniej ktoś poczuł piniondz po głośnym trapowym remiksie “Chciałem być”. O tym, że Krzysztof Krawczyk szuka raperów do współpracy, poinformował na Facebooku manager piosenkarza. – Quebonafide to największy miłośnik mojego artysty Krzysztofa Krawczyka ze świata rapu i hip-hopu. Bardzo proszę o kontakt jego lub jego management. Planujemy płytę z najlepszymi postaciami hip hopu i rapu […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →