Kraków will BURN. Battle School Remixed nadchodzi


16 września 2016

Obserwuj nas na instagramie:

24 września do stolicy Małopolski przyjadą Busta Rhymes i Grandmaster Flash, ale krakowska Tauron Arena dostanie jeszcze coś ekstra.

Wakacje chylą się ku końcowi, więc pewnie zdążyliście już wybujać się na rapowych festiwalach i wasze portfele zdążyły to odczuć. Marka BURN ma jednak w zanadrzu taki event, że powinniście czym prędzej sprawdzić dogodne połączenia do Krakowa na 24 września. Kolejne święto muzyki przed nami – tym razem ze staroszkolnym walorem edukacyjnym.

W Tauron Arenie, na BURN Battle School Remixed, pojawiają się artyści, których zwyczajnie musicie zobaczyć choć raz w życiu, jeśli interesujecie się nie tylko samym rapem, ale też całą hip-hopową kulturą. Trudno sobie wyobrazić kształt rymobitowych kompozycji bez Grandmaster Flasha, robiącego cuty i skrecze, gdy znakomitej większości fanów nie było jeszcze na świecie. Co tu dużo mówić – pionier i postać przez duże “P”. Entuzjaści bujających bitów na pewno ucieszą się za to z obecności Busta Rhymesa. Tego kolesia, podobnie jak poprzedniego, przedstawiać nie trzeba. Nie raz i nie dwa baunsowaliście do jego hitów nagranych w pojedynkę lub w kooperacji z innymi twórcami.

Nadal nieprzekonani? Dodam więc, że swój występ zapowiedział również O.S.T.R., regularnie wypełniający kluby i cieszący się szacunkiem od Bałtyku po Tatry. Koncerty to jednak nie wszystko. BBSR to duże przedsięwzięcie związane z uliczną kulturą, dlatego nie zabraknie również tancerzy i street-artowców (powstanie choćby ogromne, “live-owe” graffiti).

Na koniec ważna uwaga: na stronie www.battleschool.burn.com znajdziecie darmowe bilety i jeszcze więcej informacji o tym, co się zadzieje na południu Polski. Widzimy się przy smoku!

Sprawdź także:
The Blueprint zamknął 90’sy w rapie i zmienił Jaya-Z z rapera w RAPERA

24 września do stolicy Małopolski przyjadą Busta Rhymes i Grandmaster Flash, ale krakowska Tauron Arena dostanie jeszcze coś ekstra. Wakacje chylą się ku końcowi, więc pewnie zdążyliście już wybujać się na rapowych festiwalach i wasze portfele zdążyły to odczuć. Marka BURN ma jednak w zanadrzu taki event, że powinniście czym prędzej sprawdzić dogodne połączenia do […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →