Kraków Live Festival ogłasza kolejnego headlinera. Tym razem to znany DJ!


15 lutego 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Kochają go tłumy, choć niektórzy uważają, że jest zdecydowanie przereklamowany.

Kraków Live Festival 2018 rozpoczął ogłaszanie gwiazd od wielkiego BANG! w postaci Kendricka Lamara. Teraz przyszedł czas na kolejnego headlinera z zupełnie innej bajki. Drugim artystą, który pojawi się na krakowskim lotnisku Muzeum Lotnictwa Polskiego jest holenderski DJ – Martin Garrix.

Choć Martin Garrix ma zaledwie 21 lat, na światowej scenie klubowej radzi sobie całkiem nieźle, o czym świadczą miliony wyświetleń, streamingów oraz częsta obecność na Ibizie i festiwalu Tomorrowland. A w swojej krótkiej, acz intensywnej karierze miał już okazję współpracować m.in. z takimi DJ’ami, jak David Guetta, Tiësto czy Afrojack.

Martin Garrix pojawi się na Kraków Live Festival 2018 18 sierpnia. 

Kochają go tłumy, choć niektórzy uważają, że jest zdecydowanie przereklamowany. Kraków Live Festival 2018 rozpoczął ogłaszanie gwiazd od wielkiego BANG! w postaci Kendricka Lamara. Teraz przyszedł czas na kolejnego headlinera z zupełnie innej bajki. Drugim artystą, który pojawi się na krakowskim lotnisku Muzeum Lotnictwa Polskiego jest holenderski DJ – Martin Garrix. Zobacz także Co obejrzeć […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →