Konkurs – wygraj najnowszą płytę Natalii Przybysz „Jak Malować Ogień”


12 listopada 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

25 października ukazał się najnowszy album Natalii Przybysz zatytułowany Jak Malować Ogień. Jeżeli nie macie jeszcze swojego egzemplarza w wersji fizycznej, możecie go zdobyć w naszym konkursie!

Natalia Przybysz wydając swój najnowszy album Jak Malować Ogień starała się, aby zrobić to z jak najmniejszą szkodą dla środowiska. Efektem tego jest winyl powstały z tzw. „obwarzanków”, czyli odpadów pozostałych po regularnej produkcji płyt winylowych oraz niemal przezroczyste płyty CD, do produkcji których użyto minimalnej ilości aluminium. Co więcej, krążki pozostały niezadrukowane, dzięki czemu nie trzeba było używać kolejnych substancji chemicznych w produkcji.

Dodatkowo, do stworzenia opakowań również nie wykorzystano plastiku, zastępując go papierem makulaturowym, pochodzącym w 100% z recyklingu.

Jeśli chodzi o muzykę, to na Jak Malować Ogień znalazło się 10 utworów, w których słyszymy połączenie ciepło brzmiącego bluesa, soulu i jazzu. Nowy album Natalii Przybysz to idealna propozycja na jesień.

Natalia Przybysz - Jak Malować Ogień

Wygraj najnowszą płytę Natalii Przybysz – Jak Malować Ogień – konkurs

Jeżeli chcielibyście wejść w posiadanie tego pięknie wydanego krążka, mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest aż 5 egzemplarzy albumu Jak malować ogień. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy, że w komentarzu pod tym artykułem odpowiecie na pytanie:

Którego z utworów z płyty Jak Malować Ogień najchętniej słuchacie w jesienne wieczory i dlaczego?

Na zgłoszenia czekamy do przyszłego wtorku, 19 listopada do północy. Z przesłanych odpowiedzi wybierzemy 5 najciekawszych, które zostaną nagrodzone płytą. Powodzenia!

Natalia Przybysz - Jak Malować Ogień

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.

Natalia Przybysz – Jak Malować Ogień – rozwiązanie konkursu

Czas ogłosić zwycięzców. Płyty Jak malować ogień Natalii Przybysz otrzymują:

Karolina Posytek
Natalia Wiśniewska
Kamil KantOsz
Marcin Fortalski
Kamil Sałek

Zwycięzców prosimy o przesłanie swoich danych teleadresowych w wiadomości prywatnej na Facebook’u Rytmy.pl. Gratulujemy!

25 października ukazał się najnowszy album Natalii Przybysz zatytułowany Jak Malować Ogień. Jeżeli nie macie jeszcze swojego egzemplarza w wersji fizycznej, możecie go zdobyć w naszym konkursie! Natalia Przybysz wydając swój najnowszy album Jak Malować Ogień starała się, aby zrobić to z jak najmniejszą szkodą dla środowiska. Efektem tego jest winyl powstały z tzw. „obwarzanków”, […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Natalia Przybysz - Trasa Jak Malować Ogień

Biletomat.pl
od 60 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.