Twitter zamyka Vine’a, ale te muzyczne vine’y zostaną z nami na zawsze


28 października 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Twitter, do którego należy Vine, postanowił zamknąć miejsce, w którym rodziły się najwspanialsze rzeczy w internecie.

To już koniec Vine. W ciągu najbliższych miesięcy platforma do publikowania sześciosekundowych loopów będzie wyłączana. Od czasu MySpace’a, to chyba pierwszy tak duży upadek popularnego serwisu społecznościowego.

Twitter, który ma problemy finansowe (zwalnia własnie 9 procent pracowników) postanowił skupić się na Twitterze i Periscope. Firma przejęła dobrze zapowiadającą się platformę społecznością zaledwie kilka miesięcy po starcie, w 2012 roku. Problemy zaczęły się niedługo później – Vine nie zarabiał i przyciągał za mało użytkowników.

Materiały, które zostały umieszczone w serwisie, nie zostaną od razu usunięte, ale nie wiadomo jak długo będą dostępne. Pozostało nam tylko powspominać najlepsze muzyczne vine’y.

Sprawdź także:
Messenger będzie podpowiadał… tematy rozmów

Twitter, do którego należy Vine, postanowił zamknąć miejsce, w którym rodziły się najwspanialsze rzeczy w internecie. To już koniec Vine. W ciągu najbliższych miesięcy platforma do publikowania sześciosekundowych loopów będzie wyłączana. Od czasu MySpace’a, to chyba pierwszy tak duży upadek popularnego serwisu społecznościowego. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →