Twitter zamyka Vine’a, ale te muzyczne vine’y zostaną z nami na zawsze


28 października 2016

Podziel się newsem:

Twitter, do którego należy Vine, postanowił zamknąć miejsce, w którym rodziły się najwspanialsze rzeczy w internecie.

To już koniec Vine. W ciągu najbliższych miesięcy platforma do publikowania sześciosekundowych loopów będzie wyłączana. Od czasu MySpace’a, to chyba pierwszy tak duży upadek popularnego serwisu społecznościowego.

Twitter, który ma problemy finansowe (zwalnia własnie 9 procent pracowników) postanowił skupić się na Twitterze i Periscope. Firma przejęła dobrze zapowiadającą się platformę społecznością zaledwie kilka miesięcy po starcie, w 2012 roku. Problemy zaczęły się niedługo później – Vine nie zarabiał i przyciągał za mało użytkowników.

Materiały, które zostały umieszczone w serwisie, nie zostaną od razu usunięte, ale nie wiadomo jak długo będą dostępne. Pozostało nam tylko powspominać najlepsze muzyczne vine’y.

Sprawdź także:
Messenger będzie podpowiadał… tematy rozmów

Twitter, do którego należy Vine, postanowił zamknąć miejsce, w którym rodziły się najwspanialsze rzeczy w internecie. To już koniec Vine. W ciągu najbliższych miesięcy platforma do publikowania sześciosekundowych loopów będzie wyłączana. Od czasu MySpace’a, to chyba pierwszy tak duży upadek popularnego serwisu społecznościowego. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →