Koncert “Życia mała garść”! Mamy bilety!


31 stycznia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Wyjątkowe wydarzenie poświęcone niezwykłemu  małżeństwu.

W Dzień Matki- 26 maja na warszawskim Torwarze, odbędzie się koncert “Życia mała garść”. Wydarzenie poświęcone jest upamiętnieniu pary artystów- Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego.

Koncert odbędzie się w tym roku z powodu 75-tej rocznicy urodzin Jarosława Kukulskiego oraz przypadającej rok później 70-tej rocznicy urodzin i 40-tej rocznicy tragicznej śmierci Anny Jantar.

Całe wydarzenie będzie miało bardzo emocjonalny wydźwięk, ze względu na to, że opiekę artystyczną sprawuje nad nim  córka pary – Natalia Kukulska.

Artystka o koncercie mówi:

Myślę, że koncert “Życia mała garść” poświęcony moim rodzicom, nie tylko dla mnie, będzie pretekstem do wspomnień. Ten koncert to chwila refleksji nad ulotnością życia, chwile radości i wspomnienia wywołujące uśmiech i wzruszenie. To historia osób, które połączyła niewątpliwie miłość do muzyki, opowiedziana dźwiękami i słowami ich przyjaciół. To nowe, poruszające interpretacje wspaniałych wykonawców, które po raz kolejny udowadniają ponadczasowość tego co po sobie zostawili moi rodzice. Zapraszam na muzyczne spotkanie, które obiecuję, że Was poruszy.

Muzyczne małżeństwo stworzyło wiele ponadczasowych utworów, o których nie sposób zapomnieć.

Podczas koncertu usłyszymy zarówno piosenki Anny Jantar skomponowane przez męża, jak i wiele przebojów Jarosława Kukulskiego, które napisał dla innych wykonawców.

Utwory w aranżacji i pod batutą Adama Sztaby wykonają tacy polscy wokaliści jak: Kayah, Katarzyna Groniec, Daria Zawiałow, Dorota Miśkiewicz, Kuba Badach, Marek Piekarczyk i Igor Herbut.

Bilety można kupić na BILETOMAT.PL

Wyjątkowe wydarzenie poświęcone niezwykłemu  małżeństwu. W Dzień Matki- 26 maja na warszawskim Torwarze, odbędzie się koncert “Życia mała garść”. Wydarzenie poświęcone jest upamiętnieniu pary artystów- Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →