fot. Marzena Chustak

Kilka pokoleń rocka na jednym festiwalu. Nadchodzi Rockowizna Festiwal


12 lipca 2022

Podziel się newsem:

Rockowizna Festiwal to nowa trasa na koncertowej mapie polski. Wydarzenia muzycznie łączy kilka pokoleń polskiej muzyki rockowej, gwarantując jednocześnie dobrą zabawę.

Rockowizna Festiwal – wydarzenie dla każdego

Rockowizna Festiwal jest idealnym rozwiązaniem dla fanów polskiej muzyki rockowej. Jedno miejsce, trzy dni i kilka zespołów oraz wokalistów z różnych generacji polskiego rocka.

Zapraszamy na festiwal rocka ROCKOWIZNA. Łączymy pokolenia i dajemy radość. Taka właśnie jest ROCKOWIZNA. Od sentymentalnej podróży w czasie po współczesne gitarowe brzmienia. Będzie MOCNO, będzie PRAWDZIWIE, będzie NIESZABLONOWO. Na scenie legendy polskiego rocka i kawał porządnego grania. Czy trzeba czegoś więcej?

– piszą organizatorzy.

Dat i miejsc za bardzo pilnować nie trzeba, co niewątpliwie jest wielkim plusem, gdyż wydarzenia mają formę festiwali. To oznacza również strefy gastronomiczne, a przede wszystkim koncerty w wyjątkowym otoczeniu. Z pewnością będzie się na co wybrać, bo na Rockowizna Festiwal wystąpią między innymi Happysad, Organek, Kult czy Kasia Kowalska. A to jeszcze nie koniec.

Kilka pokoleń rocka na jednym festiwalu. Nadchodzi Rockowizna Festiwal
fot. materiały prasowe

Rockowizna Festiwal – rozkład jazdy

Rockowizna Festiwal odbędzie się między innymi we Wrocławiu. Wydarzenie będzie miało miejsce w dniach 29-31 lipca na Torze Partynice. Pierwszego dnia na scenie zaprezentują się Róże Europy, Sztywny Pal Azji oraz zespół IRA. Drugiego dnia, czyli 30 lipca odbędzie się tylko jeden, ale za to wyjątkowy koncert. Wystąpi bowiem zespół Kult. Kto był kiedykolwiek na występie Kazika i spółki ten wie, że ich koncerty mogą trwać i trwać. Ostatniego dnia, czyli 31 lipca, na wrocławskich Partynicach wystąpią Organek, Kasia Kowalska i Strachy na Lachy. Bilety dostępne są w kilku opcjach: jednodniowa wejściówka to koszt 109 złotych, bilet na dwa wybrane dni kosztuje 179 złotych, zaś karnet na cały weekend to koszt 249 złotych. Bilety możecie kupić w serwisie Biletomat.pl.

Rockowizna Festiwal odbędzie się również na AreNa Lato przy TAURON Arenie Kraków. Line-up? 26 sierpnia na scenie zagrają IRA, Róże Europy i Sztywny Pal Azji. Drugi dzień upłynie pod znakiem twórczości Happysad, Kasi Kowalskiej oraz Strachów na Lachy. Festiwal zamknie koncert Kultu, który wystąpi ostatniego dnia. Sytuacja z biletami wygląda tak samo, jak w przypadku Wrocławia. Można je zakupić w serwisie Biletomat.pl.

Rockowizna Festiwal to nowa trasa na koncertowej mapie polski. Wydarzenia muzycznie łączy kilka pokoleń polskiej muzyki rockowej, gwarantując jednocześnie dobrą zabawę. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Rockowizna Festiwal – wydarzenie dla każdego […]

Kup bilet na Rockowizna Festiwal

Biletomat.pl
109 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →