#Katolato – niebawem startuje nowy cykl plenerowych koncertów

Obserwuj nas na instagramie:

Tego nie lata nie będzie nam dane bawić się na dużych letnich festiwalach, ale nie oznacza to braku muzycznych emocji na żywo. Pod koniec lipca w Katowicach rusza cykl #Katolato, podczas którego wystąpią znani polscy artyści i zespoły.

W odpowiedzi na wciąż zamknięte kluby i zakaz organizowania imprez masowych, organizatorzy wydarzeń organizują cykle plenerowych, kameralnych koncertów, podczas których będziemy mogli usłyszeć wielu znanych polskich artystów.

Jednym z nich jest organizowany przez MegaClub i MCK cykl #Katolato.

Cykl koncertów #Katolato – kto wystąpi?

Serię plenerowych koncertów w Katowicach, która rozpocznie się pod koniec lipca, zainauguruje Bitamina. Wydarzenia odbywać się będą na Placu Festiwalowym przy Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, w sąsiedztwie Spodka. Sprawdźcie, jak prezentuje się dotychczas ogłoszona rozpiska występów:

#Katolato – cykl plenerowych koncertów w Katowicach – bilety

Bilety na wszystkie koncerty w ramach cyklu #Katolato są już dostępne w sprzedaży. Znajdziecie je na stronie Biletomat.pl.

Organizatorzy zapewniają, że cykl #Katolato odbywać się będzie zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia, z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Uczestnikom wydarzeń przed rozpoczęciem mierzona będzie temperatura, wskazane zostaną miejsca stojące pozwalające na zachowanie dwóch metrów odstępu.

#katolato

Tego nie lata nie będzie nam dane bawić się na dużych letnich festiwalach, ale nie oznacza to braku muzycznych emocji na żywo. Pod koniec lipca w Katowicach rusza cykl #Katolato, podczas którego wystąpią znani polscy artyści i zespoły. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →