#Katolato – niebawem startuje nowy cykl plenerowych koncertów

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Tego nie lata nie będzie nam dane bawić się na dużych letnich festiwalach, ale nie oznacza to braku muzycznych emocji na żywo. Pod koniec lipca w Katowicach rusza cykl #Katolato, podczas którego wystąpią znani polscy artyści i zespoły.

W odpowiedzi na wciąż zamknięte kluby i zakaz organizowania imprez masowych, organizatorzy wydarzeń organizują cykle plenerowych, kameralnych koncertów, podczas których będziemy mogli usłyszeć wielu znanych polskich artystów.

Jednym z nich jest organizowany przez MegaClub i MCK cykl #Katolato.

Cykl koncertów #Katolato – kto wystąpi?

Serię plenerowych koncertów w Katowicach, która rozpocznie się pod koniec lipca, zainauguruje Bitamina. Wydarzenia odbywać się będą na Placu Festiwalowym przy Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, w sąsiedztwie Spodka. Sprawdźcie, jak prezentuje się dotychczas ogłoszona rozpiska występów:

#Katolato – cykl plenerowych koncertów w Katowicach – bilety

Bilety na wszystkie koncerty w ramach cyklu #Katolato są już dostępne w sprzedaży. Znajdziecie je na stronie Biletomat.pl.

Organizatorzy zapewniają, że cykl #Katolato odbywać się będzie zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia, z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Uczestnikom wydarzeń przed rozpoczęciem mierzona będzie temperatura, wskazane zostaną miejsca stojące pozwalające na zachowanie dwóch metrów odstępu.

#katolato

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Bilety na koncerty z cyklu #Katolato

Biletomat.pl
od 69 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.