LAO CHE wkrótce zagrają w Katowicach


09 września 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Po 20 latach LAO CHE postanowili zakończyć swoją przygodę z koncertowaniem. W ramach pożegnalnej trasy wystąpią niebawem w Katowicach. Sprawdźcie szczegóły.

LAO CHE rozpoczęli działalność pod tą nazwą w 1999 roku. Grupa została założona przez dawnych członków Koli w Płocku. Od tamtej pory nieustannie zapisywali się w historii polskiej muzyki. Wśród swoich fanów znani są z bogatego gitarowego brzmienia, inteligentnych tekstów oraz brania na warsztat poezji. Frontmanem grupy jest Hubert “Spięty” Dobaczewski. LAO CHE mają na swoim koncie klika wydawnictw. Najważniejsze z nich to: Gusła, Powstanie Warszawskie, Gospel, Dzieciom.

LAO CHE
LAO CHE

LAO CHE – pożegnalna trasa No To Che!

W listopadzie LAO CHE ogłosili na swoim Facebooku, że zawieszają działalność. W związku z tym postanowili zorganizować pożegnalną trasę koncertową “No To Che!”. Zespół zapowiedział, że na koncertach będzie można usłyszeć starsze utwory oraz piosenki z ostatniej płyty. Tournee rozpoczęło się pod koniec stycznia.

LAO CHE – Hydropiekłowstąpienie

Sami muzycy wypowiadają się o zawieszeniu działalności w taki sposób:

To była kapitalna przygoda. Przygoda naszego życia.
Po ponad 20 latach grania i wielu niezapomnianych chwilach spędzonych razem z Wami zawieszamy działalność Zespołu.

Muzycy zaznaczają również:

Nie mówimy, że to koniec, że zamykamy Zespół, bo tak się po prostu nie da.
Nasza przyjaźń tu się zaczęła, a prawdziwa przyjaźń nigdy się kończy.
To był ważny i intensywny czas dla nas wszystkich.
Pinezek wbitych w mapę koncertową nikt chyba nie jest w stanie zliczyć.
Dziękujemy za to, że byliście i nadal jesteście z nami. Mieliśmy ogromne szczęście mieć Was – naszych Słuchaczy

Pożegnalna trasa LAO CHE – Katowice, 3.10.2020 – bilety

Ze względu na pandemię, większość koncertów z trasy została przeniesiona. Występ, który miał się odbyć 5 kwietnia w Katowicach odbędzie się 3 października w Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Bilety nadal są dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

Po 20 latach LAO CHE postanowili zakończyć swoją przygodę z koncertowaniem. W ramach pożegnalnej trasy wystąpią niebawem w Katowicach. Sprawdźcie szczegóły. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM LAO […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →