Kasia Lins – koncert „Czego Dusza Pragnie” znów dostępny online


16 października 2020

Podziel się newsem:

Wyjątkowy, muzyczno-teatralny spektakl Czego Dusza Pragnie znów jest dostępny online. Zobaczcie, co przygotowała Kasia Lins z zespołem!

Czego Dusza Pragnie – koncert na czas pandemii

Czego Dusza Pragnie to wyjątkowe widowisko, będące połączeniem kilku dziedzin sztuki. Jest ono odpowiedzią Kasi Lins na pandemiczne koncerty online. Artystka swój premierowy koncert zagrała na własnych warunkach, z oryginalnym pomysłem i na najwyższym poziomie.

Czego Dusza Pragnie to osiem, zagranych na żywo piosenek z wydanego niedawno, najnowszego albumu Kasi LinsMoja Wina. Nie jest to jednak wydarzenie wyłącznie muzyczne. Mamy tu widowisko teatralne oraz elementy produkcji filmowej, a wszystko to zamknięte w charakterystycznym dla całego albumu klimacie mroku, psychodelii i surrealizmu.

Przeczytaj naszą recenzję live show Czego Dusza Pragnie

Kasia Lins Czego Dusza Pragnie

Czego Dusza Pragnie już jest na YouTube

Efekty tego projektu były dostępne tylko przez określony czas, a możliwość oglądania zapewniało wykupienie specjalnej cegiełki. Teraz Kasia Lins ma niespodziankę dla wszystkich, którzy jeszcze nie zdążyli obejrzeć Czego Dusza Pragnie – koncert jest już w całości dostępny w serwisie YouTube. Kasia Lins pisze na swoim Facebooku:

Dzięki za masę wiadomości i zapytań jakie dostałam od Was zaraz po zakończeniu emisji Czego dusza pragnie. Od tego czasu, najczęściej pojawiającą się prośbą było wydanie naszego spektaklo-koncertu na DVD, co potraktowaliśmy z najwyższą powagą, a w związku z tym… DVD nie będzie.
Będzie za to foreva for everyone & for free, bo znów wstrzeliliśmy się w ten dekadencki czas.
Chociaż tyle od nas.

Zobacz koncert Kasi Lins – Czego Dusza Pragnie:

Wyjątkowy, muzyczno-teatralny spektakl Czego Dusza Pragnie znów jest dostępny online. Zobaczcie, co przygotowała Kasia Lins z zespołem! Czego Dusza Pragnie – koncert na czas pandemii Czego Dusza Pragnie to wyjątkowe widowisko, będące połączeniem kilku dziedzin sztuki. Jest ono odpowiedzią Kasi Lins na pandemiczne koncerty online. Artystka swój premierowy koncert zagrała na własnych warunkach, z oryginalnym […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →