kadr z minidokumentu „Last Week”

Kanye West opowiedział w krótkim dokumencie o swoich ostatnich wybrykach


11 października 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Kanye West wrzucił na swój kanał na YouTube minidokument o ostatnich kilku dniach, podczas których jego nazwisko było na ustach wszystkich.

Kanye West o Kanye Weście

Po raz kolejny Kanye West postarał się, by wszyscy o nim mówili. Tym razem jednak nie za sprawą kolejnej afery, ale czegoś, co pozwoli nam lepiej zrozumieć, czym się kierował, podejmując kolejne kontrowersyjne kroki. Udostępnił bowiem trzydziestominutowy minidokument zatytułowany Last Week, w którym opowiada o ostatnich dniach ze swojej perspektywy. Obserwujemy w nim przygotowania do ostatniego Fashion Week, Kanye prezentuje także nową kolekcję w stylu GTA i tłumaczy także, co chciał przekazać poprzez hasło „White Lives Matters” na bluzie. Oprócz tego w materiale możemy usłyszeć sporo nowych utworów rapera, a także dokończone wersje tych znanych z Dondy 2. Poniżej znajdziecie link do Last Week.

Minidokument Kanyego Westa zatytułowany Last Week

White Lives Matters

W ostatnich dniach Kanye West wywołał ogromne zamieszanie, gdy na Fashion Week pojawił się w bluzie z wizerunkiem Jana Pawła II oraz napisem “White Lives Matters”, wzbudzając niemałe oburzenie i kontrowersje. W wywiadzie dla Fox News opowiedział, dlaczego to zrobił, nawiązując m.in. do licznych oszustw, jakich dopuścili się ludzie stojący za ruchem Black Lives Matters:

Cóż, to wszystko jest udowodnione. Ten ruch miał ludzi, którzy po prostu brali z niego pieniądze. Jako czarni ludzie będziemy potrzebować czegoś więcej niż tylko koszulki i domu za sześć milionów dolarów. Potrzebujemy tego, co zostało nam obiecane, a także zabrane.

Kanye West w rozmowie z Tuckerem Carlsonem dla Fox News

Kanye West wrzucił na swój kanał na YouTube minidokument o ostatnich kilku dniach, podczas których jego nazwisko było na ustach wszystkich. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Kanye West o […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →