kadr z dokumentu o Kanye Weście

Londyńskie studio tatuażu usuwa za darmo podobizny Kanyego Westa


05 grudnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Wytatuowałeś sobie kiedyś Kanyego Westa i teraz czujesz wstyd, szczególnie w związku z jego ostatnimi wyskokami? Londyńskie studio usunie twój tatuaż za darmo.

Kanye West. Nic nie trwa wiecznie

Kto z nas nie miał pomysłu, aby zrobić sobie tatuaż, ale ostatecznie zrezygnował, bo nie był przekonany do wybranego przez siebie projektu? A może ktoś z was zrobił sobie dziarę, której dziś żałuje? Z pewnością do takich osób mogą należeć ci, którzy mają na swoim ciele podobiznę Kanyego Westa. Wprawdzie tatuowanie sobie żyjących osób zawsze jest dość ryzykowne w związku z ewentualnymi zmianami w poglądach (naszych lub bohatera tatuażu) czy z wychodzącymi nawet i po wielu latach aferami. Jednak tego, co stało się z niezwykle popularnym raperem i producentem, nie spodziewał się prawdopodobnie nikt. Pewne londyńskie studio tatuażu postanowiło jednak wyciągnąć pomocną dłoń w trudnej sytuacji. Otóż jeśli masz na swoim ciele Kanyego Westa, możesz go u nich usunąć całkowicie za darmo. Jak twierdzi właściciel salonu, trzech klientów jest już w trakcie procesu usuwania tatuażu, a kolejnych dziesięciu zarezerwowało terminy w nadchodzących tygodniach. W normalnych warunkach usuwanie tatuażu kosztuje w tym studiu około 2400 dolarów.

Nagranie z usuwania tatuażu z twarzą Kanyego Westa

Pochwała austriackiego akwarelisty

Kanye West, delikatnie rzecz ujmując, nie działa w ostatnich miesiącach najkorzystniej na rzecz swojego wizerunku. Ostatnio przekroczył kolejną granicę, w pozytywny sposób wypowiadając się na temat Adolfa Hitlera, w którym Ye „dostrzega wiele pozytywnych cech”. Gdy prowadzący program stwierdził, że jednak naziści byli zbrodniarzami, raper skontrował w następujący sposób: „Ale robili też dobre rzeczy. Musimy przestać obrażać nazistów przez cały czas”. Jakiś czas temu Kanye West przestał też być miliarderem. Patrząc na to, jak szkodzi swojemu wizerunkowi kolejnymi wypowiedziami, to najprawdopodobniej nie koniec odnotowywania przez niego strat finansowych.

Wytatuowałeś sobie kiedyś Kanyego Westa i teraz czujesz wstyd, szczególnie w związku z jego ostatnimi wyskokami? Londyńskie studio usunie twój tatuaż za darmo. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →