materiały prasowe

Kanye West i The Game z niepokojącym teledyskiem do utworu „Eazy” [aktualizacja]


08 marca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Wspólny utwór Kanyego Westa i The Game’a zatytułowany Eazy doczekał się teledysku, na którym Kanye… trzyma odciętą głowę Pete’a Davidsona. Sprawdź szczegóły.

Kanye na wojennej ścieżce

Kanye West nie przestaje zaskakiwać. Jego dziwne zachowania, zarówno pod względem muzycznym, jak i prywatnym, wywołują masę kontrowersji na całym świecie. Jednym z głośnych wątków jest rozwód Ye z jego żoną, Kim Kardashian, oraz liczne szpilki wbijane przez niego w Pete’a Davidsona, nowego chłopaka Kim. Jeden z przytyków miał miejsce w utworze Eazy, nagranym przez Kanyego wspólnie z The Gamem. West nawinął tam: „God saved me from that crash, just so I could beat Pete Davidson’s ass”. Dziś natomiast pojawił się teledysk do tego utworu udostępniony jedynie na Instagramie. Utrzymany jest w bardzo niepokojącym klimacie i plastikowej estetyce, a postać stworzona na wzór Ye porywa w nim, zakopuje i odcina głowę Pete’a Davidsona, którą następnie trzyma w dłoniach. Początkowo utwór pojawił się na streamingach 15 stycznia tego roku. Za jego bit odpowiadają: Hit-BoyMike Dean, Big DukeDJ Premier oraz Cash Jones.

Kanye broni swojego teledysku, Davidson reaguje [aktualizacja]

Teledysk zniknął z Instagrama natomiast trafił na YouTube. Kanye odpowiedział niedawno na zarzuty dotyczące kontrowersyjności teledysku do Eazy. Stwierdził, że „Sztuka to terapia i jest chroniona przez wolność słowa”. Odrzuca też insynuacje, jakoby miał przejść ze swojej twórczości do czynów. Pete Davidson z kolei stwierdził, że teledysk Kanyego bardziej go bawi, niż przeraża i przekuwa tę sytuację w pozytywną energię dla siebie i swojego związku z Kim Kardashian, gdyż ta sytuacja jak twierdzi „zbliżyła ich do siebie”. Ciężko oprzeć się wrażeniu, że Kanye właśnie w sposób nieświadomy pisze nowy program komediowy swojemu przeciwnikowi.

Kanye West x The Game – Eazy

Donda 2 – kontrowersyjne listening party i Stem Player

Nie tylko życie prywatne Kanyego wzbudza ostatnio niezwykle duże kontrowersje. 23 marca w Miami odbyło się listening party jego najnowszego albumu, Donda 2. Jak twierdzi rzesza osób, które odsłuchały utworów wykonywanych podczas wydarzenia, piosenki z sequelu Dondy brzmią na ten moment jak niedoróbki, którym potrzeba dopracowania na płaszczyźnie mixu i masteringu. Mimo to album trafił do sprzedaży, ale jedynie na Stem Playerach. Są to specjalne urządzenia do odtwarzania i remixowania muzyki, na które wgrana została Donda 2. Ich koszt to 200 dolarów.

Wspólny utwór Kanyego Westa i The Game’a zatytułowany Eazy doczekał się teledysku, na którym Kanye… trzyma odciętą głowę Pete’a Davidsona. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Kanye na […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →