K-popowe koncerty w 2020 roku – nie przegap!


07 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kalendarz k-popowych koncertów na 2020 rok powoli się zapełnia. Lista nadchodzących wydarzeń wciąż nie jest długa, ale za to nad Wisłą zagrają prawdziwe tuzy koreańskiego przemysłu muzycznego.

Kogo, kiedy i gdzie będziemy mogli zobaczyć? Sprawdźcie poniżej i już dziś zróbcie miejsce w kalendarzach (i zacznijcie opłakiwać stan portfeli)!

K-popowe koncerty w 2020 roku

24 stycznia – DAY6 – Warszawa, Progresja

Trasa DAY6 od początku była jednym z najbardziej oczekiwanych k-popowych wydarzeń nad Wisłą. Pięcioosobowa grupa działająca pod skrzydłami JYP Entertainment pojawi się w Warszawskiej Progresji pod koniec stycznia. Na koncert wciąż dostępne są ostatnie bilety, tak więc śpieszcie się!


23 marca – ATEEZ – Warszawa, EXPO XXI

W zeszłym roku ATEEZ błyskawicznie wyprzedali bilety na swój koncert w Palladium. W 2020 wracają więc do znacznie większej sali. Tym razem polscy fani będą mogli zobaczyć ich w Expo XXI. ATEEZ było jedną z najszybciej rosnących koreańskich grup zeszłego roku i z pewnością nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa.


22 marca – K.A.R.D – Warszawa, Palladium

Najświeższe ogłoszenie. 4 osobowa, damsko-męska grupa zrobi przystanek na swojej trasie koncertowej w warszawskim Palladium. Polscy fani będą mogli zobaczyć ich 22.03. Wciąż jeszcze niewiele wiadomo o nadchodzącym koncercie K.A.R.D, ale to będzie „must have” 2020 roku, więc warto trzymać rękę na pulsie.


26 i 28 lutego – SuperM – Paryż, Londyn

Na koniec zespół, który co prawda omija Polskę w czasie swojej trasy koncertowej, ale na który wybierze się wielu fanów znad Wisły. W lutym, w Europie pojawi się SuperM – grupa stworzona przez SM Entertainment, w której znaleźli się idole z najpopularniejszych zespołów tej wytwórni. Dla tak wielkiego nagromadzenia zacnych nazwisk warto wybrać się do Paryża lub Londynu. Będą to jedyne europejskie przystanki na trasie SuperM. Sprzedaż biletów jeszcze się nie rozpoczęła, ale przewidujemy, że będzie ona przypominać rzeź. Powodzenia!


Idę w Tango

Macie już plany koncertowe na 2020, a może wciąż czekacie na kolejne ogłoszenia? Jeżeli szukacie informacji o k-popowych koncertach i imprezach, pobierzcie aplikację Tango. Znajdziecie w niej informacje o nadchodzących wydarzeniach (nie tylko k-popowych) w waszej okolicy.

http://tangoapp.pl/

Tango Rytmy

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: