K-popowe comebacki w 2021. Na co czekamy?


17 stycznia 2021

Podziel się newsem:

2021 będzie obfitował w k-popowe comebacki. Na powroty, których zespołów najbardziej czekamy? Zaznaczajcie daty w kalendarzu! Zapowiada się interesujący rok.

Reklama

K-popowe comebacki. Na co czekamy w 2021?

Epik High – Epik High Is Here

Data premiery – 18.01.2021

Kultowy hip-hopowy zespół Epik High powróci 18 stycznia. Krążek zatytułowany Epik High is Here będzie pierwszą częścią podwójnego albumu i kontynuacją poprzedniego wydawnictwa zespołu – sleepless in __________ . Tym razem do współpracy zaproszono m.in. HEIZE,  Changmo, MISO czy B.I. Album będzie promować piosenka Rosario, na której usłyszymy CL oraz ZICO.  

Okładka albumu EPIK HIGH IS HERE

CRAVITY – SEASON 3 HIDEOUT: BE OUR VOICE

Data premiery: 19.01.2021

CRAVITY było jednym z najgorętszych debiutów 2020 roku. Grupa uraczyła nas już dwoma mini albumami i nie zamierza spocząć na laurach. Kolejny comeback zaplanowany jest na styczeń. Na wydawnictwie zatytułowanym SEASON 3 HIDEOUT: BE OUR VOICE znajdzie się w sumie siedem piosenek, a członkowie współuczestniczyli w pisaniu tekstów.

Okładka albumu CRAVITY HIDEOUT BE OUR VOICE

ONEUS – DEVIL

Data premiery: 19.01.2021

ONEUS powróci 19 stycznia. Wydaje się, że nowa płyta będzie połączona z poprzednim minialbumem LIVED . W pierwszym trailerze litery składające się na jego tytuł, ułożyły się w DEVIL, który jest nazwą nowego wydawnictwa. Na płycie usłyszymy 11 piosenek, w tym singiel No diggity oraz poprzednio wydaną piosenkę BBUSYEO. Zespół wypuścił już intro płyty Intro : Devil is in the detail.

Okładka albumu DEVIL

Chungha – Querencia

Data premiery: 15.02.2021

Querencia będzie pierwszym studyjnym albumem k-popowej solistki Chungha. Płyta początkowo miała się ukazać 4 stycznia, ale jej wydanie opóźniono do 15 lutego, po tym jak artystka otrzymała dodatni wynik testu na COVID-19. Na płycie usłyszy między innymi wcześniej wydane Stay Tonight, czy Play. Obie piosenki znalazły się na liście Gaon Digital Chart.

Okładka albumu Querencia

DREAMCATCHER – Dystopia : Road to Utopia

Data premiery: 26.01.2021

8 stycznia na Instagramie zespołu pojawił się teaser zawierający kod. To już tradycja, że DREAMCATCHER wrzuca przed comebackami zagadki do rozszyfrowania. Po złamaniu kodu, można było odczytać datę premiery nowego albumu zespołu – czyli 26 stycznia. Wydawnictwo będzie zatytułowane Dystopia: Road to Utopia.

Okładka albumu Dystopia: Road to Utopia

HyunA

Data premiery: 28.01.2021

HyunA miała powrócić jeszcze w sierpniu, wydając przedpremierowo piosenkę GOOD GIRL. Ujawniono wtedy mnóstwo materiałów promocyjnych, a także tekst piosenki, ale ostatecznie zdecydowano się opóźnić comeback solistki ze względów zdrowotnych. Na początku miesiąca, PNation potwierdziło jednak powrót autorki po przerwie. Nowego materiału od HyunA możemy spodziewać się 28 stycznia.


Super Junior – The Renaissance

Data premiery: 16.02.2021

10. pełny album na 15 -lecie zespołu – nowa płyta Super Junior to będzie zdecydowanie coś, na co warto czekać. Fani k-popowej grupy czekają na nią już zresztą od pewnego czasu, bo The Renaissance miało ukazać się jeszcze w grudniu. Podjęto jednak decyzję o opóźnieniu premiery, żeby dopracować album. Grupa podzieliła się już trzema piosenkami z płyty: Raining Spell for Love (Remake ver.), Burn The Floor oraz Tell Me Baby.


SHINee

Data premiery: luty 2021

SHINee jest jedną z najbardziej zasłużonych k-popowych grup, ale od dwóch lat nie mieli comebacku. 3 członków grupy odbywało obowiązkową służbę wojskową, a Taemin koncentrował się na karierze solowej oraz działaniach w ramach SuperM. SM Entertainment potwierdziło jednak powrót grupy na swoim noworocznym koncercie. Wyemitowano montaż największych hitów SHINee, po których nastąpiła krótka wiadomość 2021: SHINee is back. O nadchodzącej płycie nie wiele jeszcze wiemy, ale jedno jest pewne – nie będzie można jej pominąć wśród obowiązkowych pozycji.


Red Velvet

Data premiery: TBA

O comebacku Red Velvet nie wiemy jeszcze nic, ale dla fanów zespołu stał się on jednak realny po tym, jak Wendy powróciła po wypadku. Artystka spadła z platformy w czasie próby przed koncertem pod koniec 2019 roku. Niefortunny upadek zakończył się pęknięciem miednicy, nadgarstka i policzka. W 2020 roku działalność grupy ograniczała się do sub-unitu, w skład którego wchodziły Irene i Seulgi. Po fandomie krążą plotki o szybkim powrocie zespołu w pełnym składzie, choć żadne terminy nie zostały potwierdzone przez SM Entertainment.

Na jakie k-popowe comebacki czekacie najbardziej w tym roku?

2021 będzie obfitował w k-popowe comebacki. Na powroty, których zespołów najbardziej czekamy? Zaznaczajcie daty w kalendarzu! Zapowiada się interesujący rok. K-popowe comebacki. Na co czekamy w 2021? Epik High – Epik High Is Here Data premiery – 18.01.2021 Kultowy hip-hopowy zespół Epik High powróci 18 stycznia. Krążek zatytułowany Epik High is Here będzie pierwszą częścią […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.